Survivor Ayşe Kimdir Kaç Yaşında Survivor Ayşe Mesleği Nedir Nereli

Survivor Ayşe Kimdir Kaç Yaşında Survivor Ayşe Mesleği Nedir Nereli Survivor Ayşe hakkında merak edilenler..

Survivor Ayşe Kimdir Kaç Yaşında Survivor Ayşe Mesleği Nedir Nereli

Survivor Ayşe Kimdir Kaç Yaşında Survivor Ayşe Mesleği Nedir Nereli Survivor Ayşe hakkında merak edilenler.. Survivor 2021 Gönüllüler Takımının tanıtımındaki neşesi ile dikkat çeken Ayşe kimdir? Survivor 2021 TV 8 ekranlarının sevilen yarışması 9 Ocak Cumartesi akşamı başlıyor. Survivor 2021 Ayşe Yüksel Kimdir Kaç Survivor Ayşe Yüksel kaç yaşında,merak edilen hayatı..

Survivor tanıtımında "Gülen Yüzümle güldürüceğim, rüzgarımla parkurları estireceğim. Hazır mısınız?" sözleri ile dikkat çeken Ayşe Yüksel Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer almaktadır.

SURVİVOR AYŞE KİMDİR?

Survivor Ayşe, 2021 Gönüllüler kadrosunda yer alan Ayşe Yüksel 2000 doğumlu olan Survivor Ayşe Spor yöneticiliği okumuştur. Survivor Ayşe 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisi olan Ayşe Yüksel Ortaokulda masa tenisi eğitimi almıştır.

 7. Sınıfta haltere başlayan Ayşe Yüksel genç kategorisinde Türkiye’de 3. olmuştur. Daha sonra voleybola başlayan Ayşe Yüksel 6 yıl mahalli ligde voleybola devam etti. Aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başlayan Ayşe Yüksel 4 yıl boyunca devam etti. Aynı zaman da lisede de basketbol okul takımında yer alan Ayşe Yüksel şuan tenis hocalığı dersi yapmaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER