Survivor Aycan ve Sercan Konuşmaları İfşalandı Paylaşımları Gören Şok Oldu

Survivor Aycan ve Sercan Konuşmaları İfşalandı Paylaşımları Gören Şok Oldu Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım konuşmaları

Survivor Aycan ve Sercan Konuşmaları İfşalandı Paylaşımları Gören Şok Oldu

Survivor Aycan ve Sercan Konuşmaları İfşalandı Paylaşımları Gören Şok Oldu Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım konuşmaları.. Survivor'un yıldız oyuncularından Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım'ın paylaşımları şaşırttı. Survivor 2020 ünlüler takımından Aycan ve Sercan'ın mesajları çok konuşuldu. Survivor Aycan ve Sercan'ın konuşmaları ifşalandı.

Program esnasında Nisa Bölükbaşı'na aşkını itiraf eden Sercan Yıldırım o zamanlar gündemden düşmemişti. Nisa ise Sercan'a karşı bir şey hissetmediğini ifade etmişti. Sercan sevenlerine ise bu olay karşısında  büyük bir üzüntü içerisine girdiğini açıklamıştı. Bu olaylar büyük bir gündem haline gelirken yarışmanın bitmesi ardından Nisa ve Barış arasında aşk dedikoduları çok konuşulmuştu. Daha sonra Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın öpüşme videosu ifşalanmıştı. Aycan Yananç ve Sercan Yıldırım ise bu durum hakkında konuştular.

Aycan Yananç, Nisa ve Barış'ın videoları ardından bir emoji paylaşmıştı. Burnu uzayan emoji paylaşımı yapan Aycan Yananç, görüşünü net bir şekilde belli etmişti. Mert Öcal ise bu konu hakkında "Herkes tt olmuş konuların benle bir alakası yok öpüyorum, herkese başarılar" açıklamalarına yer verdi. Evrim ise konu hakkında "Düşmez kalkmaz bir Allah! Sıradaki youtube videosu ne zaman acaba hahahhaa" yorumunu yapmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 17:04

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER