Survivor Aleyna Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu Nereli Mesleği Nedir?

Survivor Aleyna Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu Nereli Mesleği Nedir? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Hayatı

Survivor Aleyna Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu Nereli Mesleği Nedir?

Survivor Aleyna Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu Nereli Mesleği Nedir? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Hayatı.. Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu hakkında merak edilenler.. Survivor 2021 Aleyna Nereli, Mesleği nedir? Survivor Gönüllüler takımı hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

TV 8 ekranlarında 9 Ocak 2021 Cumartesi akşamı başlayacak olan Survivor 2021 kadrosunda yer alan Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, Aleyna Kalaycıoğlu Mesleği Nedir Aleyna Kalaycıoğlu sporcu..  Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer alan Aleyna izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir? 

Aleyna Kalacıoğlu tanıtımda şu sözlere değinmiştir. "Peşinden gidecek cesaretim vardı gerçekleştirdiğim hayalleri Survivor'la taçlandırmaya gidiyorum"

ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

1998'de Bursa'da dünyaya gelen Aleyna Yalova'da büyümüştür. Annesi ve babası ile büyüyen Aleyna Kalaycıoğlu daha sonra İstanbul'a tanışmıştır. Liseden sonra dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu 10 senedir voleybol oynamaktadır. 3 senedir beri de beach volleyball okul takımında yer almıştır. Survivor'a ilk kez bu sefer başvuran Aleyna Kalaycıoğlu Survivor sürecinin zorlu geçtiğini belirtti. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER