Survivor 2021 İlk Konseyde Neler Oldu Survivor Hangi Yarışmacı Ünlüler Takımına Geçti?

Survivor 2021 İlk Konseyde Neler Oldu Survivor Hangi Yarışmacı Ünlüler Takımına Geçti? Survivor 2021 konseyde yarışma değişikliği yaşandı

Survivor 2021 İlk Konseyde Neler Oldu Survivor Hangi Yarışmacı Ünlüler Takımına Geçti?

Survivor 2021 İlk Konseyde Neler Oldu Survivor Hangi Yarışmacı Ünlüler Takımına Geçti? Survivor 2021 konseyde yarışma değişikliği yaşandı. Merakla beklenen Survivor 2021 başladı. Acun Ilıcalı'nın alana Innespace Seabreacher ismi verilen köpek balığı şeklinde özel bir deniz aracıyla giriş yapması çok konuşuldu. Peki Survivor ilk oyunda hangi takım kazandı? Survivor 2021 hangi takım kazandı?

Bu yıl Gönüllüler-Ünlüler konseptinde gerçekleşen Survivor 2021 Dominik Cumhuriyetinde başladı. Survivor'n başlangıcında yarışmanın yapıldığı alana doğru yolan çıkan Acun Ilıcalı önce motosiklere daha sonra Innespace Seabreacher ismi verilen köpek balığına benzeyen araçla giriş yapması çok konuşuldu.

Acun Ilıcalı'nın kullandığı deniz aracının fiyatı ise 80 bin dolar ile 100 bin dolar arasında değişmektedir. Survivor 2021'de ilk oyunun ödül barakasıydı. Baraka ödüllü oyunu ünlüler 5-1 kazandı. Ünlüler-Gönüllüler ikinci oyunda olta ve zıpkın takımı için karşı karşıya geldi. Oyuna hızlı bir başlangıç  yapan gönüller 10-7'lik skorla ödülü kazandılar.

6 kadın yarışmacıdan birinin ünlüler takımına geçmesi için oylama yapan gönüllüler takımında en fazla oyu alan İlayda Şeker ünlüler takımına gönderildi. Takımların sayısı da 11-11 şeklinde oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER