Survivor 2021'de Gönüllüler'da Şok Kavga

Survivor 2021'de Gönüllüler'da Şok Kavga Survivor 2021'de Ortalık Karıştı Gönüllüler takımı birbirine girdi

Survivor 2021'de Gönüllüler'da Şok Kavga

Survivor 2021'de Gönüllüler'da Şok Kavga Survivor 2021'de Ortalık Karıştı Gönüllüler takımı birbirine girdi. TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2021'nin dün akşam ekranlara gelen bölümde Anlat Bakalım bölümü için toplanan yarışmacılarından gönüllüler takımında kavga çıktı. Reşat ve Steven tartışmasına Ayşe ve Poyraz da dahil oldu.

Ekranlara gelen her bölümü ile dikkat çeken Survivor 2021'de dokunulmazlık ve ödül oyunlarının yanı sıra Anlat Bakalım oyunu da oynanıyor. Dün akşam ekranlara gelen bölümde kazanan takım pilav üstü tavuk döner yiyecekti. Gönüllüler takımından Steven ile Reşat arasında yaşanan gerginlik takımı karıştırdı. Steven ve Öykü'nün Anlat Bakalım'da iyi performans sergileyememesi Reşat'ı kızdırdı. "Steven hiç umurunda değil" diyen Reşat'a Steven'ın tepkisi ile karşılaştı. 

Anlat Bakalım oyunu sırasında Ayşe ve Reşat'da tartıştı. Ayşe'nin oynamak istememesi ardından Reşat sinirlendi. Ayşe "Bu beni ilgilendiren bir şey. Lütfen artık buna bari karışmayın" dedi. Reşat ise kendisine cahil denmesine tepki gösterdi. Anlat Bakalım oyunu kazanan takım ise gönüllüler takımı oldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER