Survivor 2021 2. Eleme Adayı kim oldu? 24 Ocak Bölümü eleme adayları!

Survivor 2021 hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Yayınlanan son bölümünde bu haftanın eleme Adayı olarak 1 oy Hanzade, 4 oy Duygu, 5 oy Aleyna alarak potaya giren isim Gönüllüler takımından Aleyna oldu. 24 Ocakta yayınlanacak olan bölğm fragmanında ise bir ismin daha sakatlanarak yarışamayacak derecede olarak adaya veda etmek zorunda olduğunu görüyoruz. O isim kim olacak merakla beklenirken, şimdi eleme Adayı kim olacak sorusu merakla bekleniyor. Survivor 2021' in yayımlanan son bölümünde gönüllüler takımındaki kızlar arasında olan kavga oylamaya da yansıdı. İşte detayları haberimizde sizlerle..

Survivor 2021 2. Eleme Adayı kim oldu? 24 Ocak Bölümü eleme adayları!

Survivor 2021 hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Yayınlanan son bölümünde bu haftanın eleme Adayı olarak 1 oy Hanzade, 4 oy Duygu, 5 oy Aleyna alarak potaya giren isim Gönüllüler takımından Aleyna oldu.

24 Ocakta yayınlanacak olan bölğm fragmanında ise bir ismin daha sakatlanarak yarışamayacak derecede olarak adaya veda etmek zorunda olduğunu görüyoruz. O isim kim olacak merakla beklenirken, şimdi eleme Adayı kim olacak sorusu merakla bekleniyor.

Survivor 2021' in yayımlanan son bölümünde gönüllüler takımındaki kızlar arasında olan kavga oylamaya da yansıdı. Aleyna ve Duygu gerilimi yüzünden Aleyna samimiyetine inanılmayan ve ismi yazılan oldu. Dokunulmazlık oyununda bir dikkat çeken kavga ise Çağrı ile Baran arasında sonra da Poyraz gibi diğer isimlerin karışması ile tansiyonların yükselmesine sebep oldu.

Çağrı ciddi anlamda sinirlendi ve bu yaşanılanlar kameralara yansıdı.

Survivor 2021' in yayınlanacak olan yeni bölümünde 2. Eleme Adayı kim olacak, yeni bölümde çok yakında ekranlarda yerini alacak.

Survivor 2021' in bu hafta eleme potasında Aleyna yer alıyor. 2. Eleme Adayı ünlüler takımından mı yoksa gönüllüler takımından mı olacak mı olacak izleyip göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2021, 22:16

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER