Söylemezsem Olmaz Arkadaşının Sevgilisine Yürüme Kavgası Yüzünden Seren Serengil Stüdyoyu Terk Etti

Söylemezsem Olmaz Arkadaşının Sevgilisine Yürüme Kavgası Yüzünden Seren Serengil Stüdyoyu Terk Etti Söylemezsem Olmaz'da kavga çıktı

Söylemezsem Olmaz Arkadaşının Sevgilisine Yürüme Kavgası Yüzünden Seren Serengil Stüdyoyu Terk Etti

Söylemezsem Olmaz Arkadaşının Kocasına Yürüme Kavgası Yüzünden Seren Serengil Stüdyoyu Terk Etti Söylemezsem Olmaz'da kavga çıktı. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun Tüzünataç'ın eski sevgilisiyle arkadaş olduğunun ortaya çıkması üzerine ortalık karıştı. Beyaz Tv ekranlarının reytingi bol Söylemezsem Olmaz magazin programında sunucularından Arto ve Seren Serengil bu konuyu konuşurken tartışması olay oldu.

Söylemezsem Olmaz sunucularından Arto'nun bu durumu normal karşılaması üzerine çılgına dönen sunucu Seren Serengil, "Bu en büyük ahlaksızlıktır normalleştiremezsin" diyerek canlı yayında kendini kaybetti. Son dönemde girdiği polemikler sebebi ile adından sıkça söz ettiren Seren Serengil Söylemezsem Olmaz stüdyosunu terk etti.

Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile Berrak Tüzünataç yeni bir aşka başlamıştı. Yeni başlayan ilişkileriyle günlerdir gündemden düşmeyen ünlü çiftten oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun sevgilisi Berrak Tüzünataç'ın eski sevgilisiyle arkadaş olduğu ortaya çıktı. Arto'nun durumu normal karşılaması üzerine Seren Serengil deliye döndü. "Sen iyice saçmaladın. Bütün manyaklar bu yüzden başımıza çıktı. Arkadaşının sevgilisine bakan en büyük ahlaksızdır. Sen bunu normalleştiremezsin" diyerek canlı yayını terk etmesi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Seren Serengil'in yayını terk etmesinin ardından Arto'ya tepki gösteren Bircan Bali ise "Neden böyle konuşuyorsun Seren'in zaten en büyük yarası"

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 15:11

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER