Songül Karlı'nın Dolandırıcılık İddiası Eşi Gözaltına Alındı

Songül Karlı'nın Dolandırıcılık İddiası Eşi Gözaltına Alındı Son dakika Songül Karlı'nın eski eşi kontrol altına alındı

Songül Karlı'nın Dolandırıcılık İddiası Eşi Gözaltına Alındı

Şarkıcı Songül Karlı'nın Dolandırıcılık İddiası Eşi Gözaltına Alındı Son dakika Songül Karlı'nın eski eşi kontrol altına alındı. Şarkıcı Songül Karlı'nın eski eşi 100 milyon lira değerinde dolandırıcılık iddiası sebebiyle göz altına alındı. 2017 yılında ayrıldığı eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırdığını dile getirmişti. Sultanbeyli'deki bir arsasını satıp 30 milyon Tl değerinde parasını aldığını söylemişti. Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı 5 sene evli kaldığı ve 2017 senesinde boşandığı eşi Metin Yüncü tarafından yaklaşık 100 milyon lira dolandırıldığını iddia etti.

Songül Karlı'nın iddiaları üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri inceleme başlattı.  Şarkıcı Songül Karlı'nın iddiaları üzerine soruşturma başladı. Polis Ekipleri geçtiğimiz çarşamba günü aralarında Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'nün de olduğu 5 kişiyi göz altına aldı. Gözaltına alınan Kerem. Mediha Gülcan E. ve Mustafa K. sevk edildikleri adlı makamlarca ifadelerinin alınması ile beraber serbest bırakıldı. 

Dün akşam adliyeye sevk edilen Metin Yüncü ve Sezai T.'ye de yurt dışına çıma yasağı ve adli kontrol şarktı konularak serbest bırakıldı. 2017 yılında ayrıldığı eşi Metin Yüncü taafından yaklaşık 100 milyon lira dolandırıldığını belirtti. Songül Karlı'nın iddiaları üzerine inceleme başlattı. Bu haber dikkat çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER