Son Dakika

Somer Şef Mastercheften ayrılıyor mu Somer Sivrioğlu masterchef jüriliğinden ayrılacak mı

Kamu Manşet - Somer Şef Mastercheften ayrılıyor mu? Somer Sivrioğlu masterchef jüriliğinden ayrılacak mı? Somer Şef mastercheften ayrılacağı konuşuluyor. Peki Some Sivrioğlu Masterchef'ten ayrılıyor mu?

Televizyon 18.11.2020, 21:16 18.11.2020, 21:17 athena
Somer Şef Mastercheften ayrılıyor mu Somer Sivrioğlu masterchef jüriliğinden ayrılacak mı

Kamu Manşet - TV8 ekranlarının yarışma programı Masterchef Türkiye'de jüri üyeliği ve sunuculuk yapan ünlü şef Somer Sivrioğlu programdan ayrılıyor mu? 3 senedir masterchef Türkiye jüri üyeliği yapan Somer Sivrioğlu Masterchef Türkiye'den ayrılacak mı? TV8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programında Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna gibi isimlerle beraber jüri üyeliği yapan Somer Sivrioğlu kadrodan ayrılıyor mu?

Ünlü şefin hakkında ayrılacak iddiaları konuşulmaya devam ediliyor. Kulislerde konuşulmaya başlanan haberlere göre Masterchef Türkiye’de yakın dönemde ayrılacağı ve Avusturya’ya gideceği iddia ediliyor. İddiaların büyük bir kısmı ise programın perde arkasın bulunan isimlerden gelirken Some Sivrioğlu henüz konu hakkında açıklama yapmadı. Ayrılık iddiaları ile gündeme gelen Somer şefin açıklamasının ne yönde olacağı oldukça merak ediliyor.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

Masterchef yarışması ile Türkiye'de oldukça ünlenen Somer Sivrioğlu 25 Mayıs 1971 de dünyaya geldi. Şu anda ise 49 yaşındadır. Kariyer hayatına erken atılan şefimiz 25 yaşında Avusturalya’da eğitim almıştır ve ülkemize kendini yetiştirmiş kariyer sahibi bir şef olarak ülkesine döndü. Aynı zamanda Sidney’de bir Türk restourantı olan Efendy restourantın sahibi olan Somer Sivrioğlu Sidneyin en iyi ve en ünlü restorantları arasında yer almayı başardı. Hem Türkiye hemde Avusturalya’da ünlü bir şef olmayı başaran Somer Sivrioğlu Avusturalya’da birçok yarışmaya katılarak kariyer hayatında en son oalrakta Masterchef yarışmasında şef olarak yer almakta.

Yorumlar (0)