Sinan Akçıl: Onu Stalklamak İçin Sahte Hesap Açtım Açıklaması

Kamumanset.com - Sinan Akçıl: Onu Stalklamak İçin Sahte Hesap Açtım Açıklaması Sinan Akçıl'dan samimi açıklamalar geldi. Sinan Akçıl kimi stalkladı? Şarkıcı Sinan Akçıl konuk olduğu yarışma programında samimi açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Sinan Akçıl'ın açıklamaları gündem oldu. Oyuncu Sinan Akçıl'ın "Burcu’dan ayrıldıktan sonra fake hesap açtım. Onu daha rahat ‘stalk’lamak için. Benden ayrılsa bile bir kadının kontrolümün altında olmasını severim" ifadeleri dikkat çekti.

Sinan Akçıl: Onu Stalklamak İçin Sahte Hesap Açtım Açıklaması

Kamumanset.com - Sinan Akçıl "Onu Stalklamak İçin Sahte Hesap Açtım Açıklaması" Sinan Akçıl'dan samimi açıklamalar geldi. Sinan Akçıl kimi stalkladı? Şarkıcı Sinan Akçıl konuk olduğu yarışma programında samimi açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Sinan Akçıl'ın açıklamaları gündem oldu. Oyuncu Sinan Akçıl'ın "Burcu’dan ayrıldıktan sonra fake hesap açtım. Onu daha rahat ‘stalk’lamak için. Benden ayrılsa bile bir kadının kontrolümün altında olmasını severim" ifadeleri dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl Sanane Cihanna adlı bir youtube programına katıldı. Sinan Akçıl'ın Burcu Kıratlı açıklaması dikkat çekti. Şarkıcı Akçıl'ın  “Benim konumum aslında Jay Z. Bir tek onun gibi Beyonce’mi bulamadım. Aslında buldum da, olmadı. Burcu ile evliliğimiz proje değildi. Ne var ki sürdüremedik. Karakterler çarpışmaya başladı. Şu anda konuşuyoruz ama bir ilişki yaşamıyoruz” açıklamalarına yer verdi. Sinan Akçıl'ın Burcu Kıratlı açıklaması büyük tepki çekti.

Şarkıcı Akçıl  "Burcu’dan ayrıldıktan sonra fake hesap açtım. Onu daha rahat ‘stalk’lamak için. Benden ayrılsa bile bir kadının kontrolümün altında olmasını severim. Öyle demeyelim de başına bir şey gelmesin diye tabii. Burcu’yu kaybetmek istemiyorum, çok saygı duyuyorum. Hayatımda kimse yok. Uzun süre de girmeyecek. En büyük arzum; bir kızımın olması" ifadelerine yer verdi. 1 Ocak 2019'da evlenen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı 8 ay sonra boşanmıştı fakat daha sonra barıştılar ve ilişkilerine devam etme kararı aldılar.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 14:33

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER