Sihirli Annem Ne Zaman Başlıyor Sihirli Annem'in Yeni Dizisi Nergis Kumbasar Yayın Tarihini Açıkladı

Sihirli Annem Ne Zaman Başlıyor Sihirli Annem'in Yeni Dizisi Nergis Kumabasar Yayın Tarihini Açıkladı Sihirli Annem Ne Zaman Başlıyor?

Sihirli Annem Ne Zaman Başlıyor Sihirli Annem'in Yeni Dizisi Nergis Kumbasar Yayın Tarihini Açıkladı

Sihirli Annem Ne Zaman Başlıyor Sihirli Annem'in Yeni Dizisi Nergis Kumabasar Yayın Tarihini Açıkladı Sihirli Annem Ne Zaman Başlıyor? En son İyi Günde Kötü Günde dizisinde yer alan Nergis Kumbasar Sihirli Annem'de Dudu karakterine hayat veriyor. Sihirli Annem'n yeni Dudu'su Nergis Kumbasar yayın tarihini açıkladı. 

Ünlü oyuncu Nişantaşı'nda AVM çıkışında görüntülendi. Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital platformdaki Sihirli Annem dizisinde eskiden Nevra Serezli'nin canlandırdığı Dudu karakterine hayat veren Nergis Kumbasar Sihirli Annem dizisinde yayın tarihini açıkladı. Oyuncu Nergis Kumbasar Sihirli Annem'in yayın tarihine "Ben Bir Ocak biliyorum" diyerek cevap verdi. 

Sihirli Annem adlı dizde Dudu karakterine hayat veren Nergis Kumabasar hafta içi hastaneye yatırılan eski eşi Mehmet Ali Erbil hakkında da konuştu. Mehmet Ali Erbil'in HES Kodu istediğini söyledi. Yasemin Erbil ve annesi Mehmet Ali Erbil'i ziyaret etmek için koronavirüs testi yaptırıyorlar. Nergis Kumbasar  "O bizi kabul etse bile biz test yapmadan gitmeyiz" açıklamalarına yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 17:38

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER