Sibel Kekilli'den Yeni Proje Sibel Kekilli Online Filmini Anlattı

Sibel Kekilli'den Yeni Proje Hangi Filmde Oynadı? Oyuncu Sibel Kekilli'den yeni proje yeni filmi ile seyirci karşısına çıktı

Sibel Kekilli'den Yeni Proje Sibel Kekilli Online Filmini Anlattı

Sibel Kekilli'den Yeni Proje Hangi Filmde Oynadı? Oyuncu Sibel Kekilli'den yeni proje yeni filmi ile seyirci karşısına çıktı. Çekimleri online yapılan Shutdown filminde rol aldı. 40 yaşındaki güzel oyuncu Sibel Kekilli Shutdown isimli filmler bir ilke de imza atmış oldu. Alman-Türk oyuncu Sibel Kekilli filmde sadece video konferans şekilde rol aldı. Ünlü oyuncu Alman haber ajansının konuya dair sorularına cevap veren 40 yaşındaki sanatçı, böyle bir çekimin sonunda çok yorucu olduğunu açıkladı.

Ünlü oyuncu Sibel Kekilli koronavirüs pandemisi sebebi ile yaklaşık bir sene önce yaşanan ilk kısıtlama dönemini konu edilen filmde yönetmenliği Wolfgang Panzer'in yaptığı filmde yer alıyor. Oyuncu Kekilli'nin söz konusu filmde canlandırdığı Sarah isimli etkinlik organizatörü, işsiz kalma sebebi ile evlere yiyecek servisi yapan bir şirket kurmak istiyor ancak bu, ayrıldığı erkek arkadaşı yüzünden kolay olmuyor.

Çekimlerin online yapıldığını filmde eski erkek arkadaşını ise Kostja Ullmann canlandırıyor. Çekimler sırasında yönetmenin isteklerini oyunculara sadece dijital yoldan aktarması ve zaman zaman internet bağlantısındaki sıkıntılar sebebi ile büyük sorunlar yaşandığı da söyleniyor. Başarılı oyuncu Sibel Kekilli ise normal hayatta, prensip olarak desteklediği bu pandemi kısıtlamalarının sona ereceği günü iple çektiğini açıklıyor. Yapılan kısıtlamalarla ilgili olarak, "Dünyam gerçekten küçüldü" diyen oyuncu, en çok kafelere gitmeyi, seyahat etmeyi, sanatı, sinemayı ve kültürü özlediğini ifade edip "Bunların hepsi eksik ve yaşam daha soğuk, dar ve yalnız bir hale geldi" sözlerini konuşmasına ekliyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER