Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Belli Oldu Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi

Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Belli Oldu Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Serenay Sarıkaya'dan Dizi projesi

Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Belli Oldu Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi

Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Belli Oldu Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Serenay Sarıkaya'dan Dizi projesi. Başarılı oyuncusu Serenay Sarıkaya yeni dizisi hakkında detaylar yavaş yavaş belli oldu. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın hayranlarını sevindirecek hale geldi. Son olarak Alice müzikalinde yer alan Serenay Sarıkaya Ezgi Mola, Şükrü Özyıldız, Enis Arıkan, Merve Dizdar gibi isimlerle aynı müzikalde yer almıştı.

Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya uzun zamandır setlerden uzak kaldı. Son dizisi Fi dizisi olan Serenay Sarıkaya buradaki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ozan Güven, Mehmet Günsur, Berrak Tüzünataç gibi isimlerle başrol oynayan Serenay Sarıkaya daha önce Medcezir, Lale Devri, Adanalı gibi dizilerde yer almıştı.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın Bergen filminde yer alacağı konuşuluyordu. Ardından Bergen'in çekimleri ertelenmişti. Serenay Sarıkaya son projesi içi Birsen Altuntaş Twitter üzerinden açıklamada bulundu. Serenay Sarıkaya Netflix için çekilecek bir dizide başrol oynayacağı haberi ile konuşulmaya başlandı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER