Serenay Sarıkaya Ekranlara Dönüyor Serenay Sarıkaya Hangi Dizide Oynayacak?

Serenay Sarıkaya Ekranlara Dönüyor Serenay Sarıkaya Hangi Dizide Oynayacak? Serenay Sarıkaya uzun süredir olmadığı ekranlara ATV dizisi ile dönüyor

Serenay Sarıkaya Ekranlara Dönüyor Serenay Sarıkaya Hangi Dizide Oynayacak?

Serenay Sarıkaya Ekranlara Dönüyor Serenay Sarıkaya Hangi Dizide Oynayacak? Serenay Sarıkaya uzun süredir olmadığı ekranlara ATV dizisi ile dönüyor. En internet platformunda yayınlanan Fi dizisinde Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya daha sonra Alice Müzkalinde yer almıştı. Uzun süredir Televizyon ekranlarında görülmeyen ünlü oyuncu Atv'de Maraşlı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dizide Maraşlı'nın eşine hayat verecek Serenay Sarıkaya'nın rekor bir ücret alacağı konuşuluyor.

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı diziye bomba gibi bir transfer geldi. ATV ekranlarında başlayan ve ilk iki bölümü reytingi ile adından söz ettiren dizide senaryoya Hakan Bonomo ve Ercan Uğur hayat veriyor. Serenay Sarıkaya ile anlaşan projede Maraşlı'nın eşine Serenay Sarıkaya hayat verecek haberleri televizyon gündemine bomba gibi düştü.

En son Cem Yılmaz'la yaşadığı ilşki ile gündeme gelen güzel oyuncu rekor bir ücret karşılığında diziye dahil olacağı konuşuluyor. 6 bölüm anlaşma sağladığı söylenen Serenay Sarıkaya'nın diziye nasıl bir hareket katacağı ise merak konusu oldu. Başarılı oyuncu daha önce Lale Devri, Adanalı, Medcezir gibi dizilerde yer almıştı. Uzun süredir televizyonlarda olmayan Serenay Sarıkaya Fi dizisinde Ozan Güven, Mehmet Günsur ve Berrak Tüzünataç ile başrol oynamıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER