Serenay Sarıkaya' dan Kötü Haber! Tarih Belli Olmuştu!

Serenay Sarıkaya' dan Kötü Haber! Tarih Belli Olmuştu! Serenay Sarıkaya' nın yeni filmi ile izleyicilerin karşıya çıkmaya hazırlanıyordu. Bergen rolü ile Acılarının Kadınını canlandıracaktı. İzleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya' nın merakla beklenilen filminin çekimleri bir kez daha ertelendi. Serenay Sarıkaya tam 2 yıldır filmin çekimlerine hazırlanıyordu. Fakat çekimler yeniden ertelendi ve önümüzdeki bahar filmin çekimlerine başlanması yeniden planlandı. 

Serenay Sarıkaya' dan Kötü Haber! Tarih Belli Olmuştu!

Serenay Sarıkaya' nın yeni filmi ile izleyicilerin karşıya çıkmaya hazırlanıyordu. Bergen rolü ile Acılarının Kadınını canlandıracaktı. İzleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya' nın merakla beklenilen filminin çekimleri bir kez daha ertelendi. Serenay Sarıkaya tam 2 yıldır filmin çekimlerine hazırlanıyordu. Fakat çekimler yeniden ertelendi ve önümüzdeki bahar filmin çekimlerine başlanması yeniden planlandı. 

Covid-19 salgını nedeniyle Serenay Sarıkaya' nın 2 yıldır çekimlerine hazırlandığı sanatçı Bergen' in hayat hikayesini canlandıracağı film bu bahar çekimlerine başlanmak üzere ertelendi. Çekimlere ara verilen filmin çekimleri kaldığı yerden devam ediyordu vaka sayısı artması durumunda filme ara verildi ve çekimler bahara ertelendi. 

Merakla beklenen Serenay Sarıkaya' nın baş rolünde yer alacağı Bergen' in hayatını işleyecek olan filmin senaryosunu Yıldız Beyazıt ile Sema Kaygusuz kaleme alıyor. Yapım şirketi ise Orchestra Content. 

Henüz kadrosunun açıklanmadığı merakla beklenen filmde Acıların kadını arabesk müziğin fenomenlerinden usta sanatçı Bergen' in acılarla dolu hayat hikayesi canlandırılacak. 

Serenay Sarıkaya bir röportajında "Hazırlık sürecine başlamıştık ama karantina süreciyle birlikte her şeyi durdurmak zorunda kaldık. Bergen özelinde zor bir iş. O yüzden hazırlık süreci çok çok önemli. Kendi adıma yapılması gereken çok şey var." demişti. 
Bergen filmi şimdilik çekimleri bahar aylarına ertelendiği söyleniyor. Pandemi durumuna göre yeniden ertelemeye de gidebilir. Film ile ilgili tüm gelişmeleri haberlerimizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Acıların Kadını Bergen' i çok kısa bir süre sonra beyaz perde de izleyeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 17:25

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER