Şeref Sözü nerede çekiliyor? Şeref Sözü dizisi oyuncuları

Şeref Sözü nerede çekiliyor? Şeref Sözü dizisi oyuncuları Şeref Sözü dizisi ne anlatıyor?

Televizyon 21.10.2020, 21:38 11.11.2020, 12:27 athena
Şeref Sözü nerede çekiliyor? Şeref Sözü dizisi oyuncuları

Kamumanset.com Bu akşam ikinci bölümü ile Show Tv ekranlarına gelen Şeref Sözü dizisi nerede çekilmektedir? Show Tv ekranlarının yeni dizisi Şeref Sözü oyuncuları kimler? Şeref Sözü dizisi hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık? Şeref Sözü ada nerede? Şeref Sözü oyuncuları kimler, nerede çekildi? İşte diziye ait detaylar...

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Sude Güler'in yer aldığı dizide Hülya Darcan, Öykü Çelik, Aras Aydın, Toprak Sağlam, Nazlı Çetin, Sahra Gümüş, Begüm Alınca, Bülent Düzgünoğlu, Umut Kurt, Sıla Korkmaz, Görkem Türkeş gibi oyuncular yer almaktadır. Başarılı oyuncuların yer aldığı Şeref Sözü dizisi nerede çekiliyor? Bahsi geçen ada nerede?

ŞEREF SÖZÜ NEREDE ÇEKİLMEKTEDİR?

Şeref SÖzü dizisi İzmir'de çekilmektedir. Bazı bölümleri ise Mardin'de çekilen dizi doğanın içinden çekim yerleri ile dikkat çekti. Ülkenin doğal güzelliklerinin ekranlara geldiği dizide hanedan ailesinin biricik oğlu olan Cihan Adabeyli koskoca bir servetin ve toprakların tek sahibidir. Ailesi ile beraber sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamakta iken yıllar önce verdiği şeref sözünü tutarak yolları İsra ile kesişecektir. 

İsra ile yolları kesişen ve onu ailesine alan Cihan Adabeyli aynı zamanda ailesi ve hanedanını korumak uğruna da bir savaş verir. Onun verdiği savaş ailesi ile beraber İsra'yı ve oğlunu da bir çıkmaza sürükleyecektir.

Kaynak Kamu Manset

Yorumlar (0)