Serdar Ortaç'tan "Görmeye Dayanamıyorum" Diyen Ceylan Ertem'e Cevap: "Yersiz Olmuş

Serdar Ortaç'tan "Görmeye Dayanamıyorum" Diyen Ceylan Ertem'e Cevap: "Yersiz Olmuş Ceylan Ertem ve Serdar Ortaç Tartışması

Serdar Ortaç'tan "Görmeye Dayanamıyorum" Diyen Ceylan Ertem'e Cevap: "Yersiz Olmuş

Serdar Ortaç'tan "Görmeye Dayanamıyorum" Diyen Ceylan Ertem'e Cevap: "Yersiz Olmuş Ceylan Ertem ve Serdar Ortaç Tartışması.. Şarkıcı Serdar Ortaç kendisi hakkında "Serdar Ortaç'ı görmeye dayanamıyorum. Hâlâ popüler olmasına olumlu bir gözle bakmıyorum" diyen Ceylan Ertem'e verdiği cevapla çok konuşuldu. Konu hakkında konuşmayacağını ifade eden Ortaç, "Yersiz bir konuşma olmuş" açıklamasında bulundu.

Habere göre Serdar Ortaç ve Seçil Gür önceki gün Rumelihisarı’nda bisiklet turundayken objektiflere yansıdı. Şarkıcı Serdar Ortaç, sorusuna "Sevgiliniz Seçil Hanım’la" diye başlayan muhabiri, “Sevgili deme, karım o benim, hanımım" şeklinde uyardı. Serdar Ortaç, konuşmasına, “Onun ne istediğine bakacağım, evlilik istiyorsa yapıştıracağım evliliği. Benim için son durak Seçil" diyerek cevap verdi.

Geçen gün Ceylan Ertem, Serdar Ortaç'a "Serdar Ortaç'ı görmeye dayanamıyorum. Ahmet Kaya’nın kalbini kırdılar, onu ülkesinden uzakta kalp krizinden kaybettik. Bazıları tarihte iz bırakır, bazıları da öyle olmadıkları halde para kazanır" sözleri hatırlatıldığında ise Serdar Ortaç "Konuşmayacağım. Yersiz bir konuşma olmuş" diye cevap verdi.

Ceylan Ertem katıldığı programda "Bu sıralar birtakım yayınlara çıkıyor, sinir oluyorum Serdar Ortaç’ımız. Ya da Serdar Ortaçlar diyeyim. Hâlâ popüler olmasına olumlu gözle bakmıyorum. En kibar şekliyle söyleyeyim. Ahmet Kaya’nın kalbini çok kırdılar. Bence o yüzden de ülkesinden uzakta, kalp krizinden vefat etti. Bu kadar güzel şarkılar yazmış, hâlâ en çok dinlenenler arasında yer alan çok önemli, değerli birisiydi. Şarkıcı dediğin kendi işine bakar. Müzisyen dediğin iyi çalar, besteci dediğin çok iyi besteler yapar. Bazıları böyle olmadığı halde hâlâ parasını kazanır." ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER