Sen Çal Kapımı Hangi Gün Yayınlanıyor Sen Çal Kapımı Yeni Gününde Reytingleri NAsıl

Kamumanset.com - Sen Çal Kapımı Hangi Gün Yayınlanıyor Sen Çal Kapımı final mi yapacak Sen Çal Kapımı dizisi günü neden değişti? Sen Çal Kapımı final mi yapıyor? Sen Çal kapımı hangü gün?

Televizyon 23.11.2020, 19:58 23.11.2020, 19:58 athena
Sen Çal Kapımı Hangi Gün Yayınlanıyor Sen Çal Kapımı Yeni Gününde Reytingleri NAsıl

Kamumanset.com - Sen Çal Kapımı dizisi yaz aylarında başlayıp, yeni sezonda da ekranlarda yerini alan sevilen diziler arasında yerini alıyor. Yeni sezonda Fox TV ekranlarında çarşamba günleri yerini almaya devam eden dizi 18 Kasım gününde Fox ekranlarında artık yayınlanmıyordu. Sevilen dizi izleyicileri Sen Çal Kapımı dizisi final mi yaptı sorusu en merak edilen sorular arasında yerini aldı. 18 Kasımda Fox TV ekranlarında yerini almayan dizi Sen Çal Kapımı 21 Kasım cumartesi gününe alındığı ve artık bu haftadan itibaren cumartesi günleri saat 20.00 de Fox TV ekranlarında yerini alacağı söyleniyor.
Sen Çal Kapımı dizisi final yapmıyor, sadece günü değişti. Yeni sezonda da yayın hayatına günü değişerek devam eden sevilen Fox TV dizisi, EdSar aşkı ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor.

Beğenilerek izlenilen dizinin oyuncu kadrosunda Hande Erçel ile Kerem Bursin başrolleri üstleniyor. Yeni sezonda da ikilinin performansı ile EdSar aşkını izlemeye devam ediyoruz. Fox TV ekranlarında çarşamba günleri yerini alan sevilen dizi reyting düşüşü nedeniyle Zümrüdüanka dizisi ile yer değiştirdi. Eğer yeni gününde de reyting artışı yaşanmaz ise yeni sezonda yayın hayatına devam eden sevilen dizi, kısa süre içinde ekranlara veda edecek gibi görünüyor. Sen Çal Kapımı dizisi hakkında tüm gelişmeleri ve yeni bölüm fragmanlarımızı sizlerle paylaşıyor olacağız. Şimdilik Sen Çal Kapımı dizisi yeni günü olan Cumartesi günleri saat 20.00 de Fox TV ekranlarında yerini almaya edecek.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer aldığı dizi yaz aylarından beri devam eden yaz dizilerinden biriydi. Oyuncu kadrosu ve başarılı kurgusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi Fox tv ekranların en çok konuşulan dizileri arasında ye alıyordu

Yorumlar (0)