Selin Ciğerci Reklam Yapıp Takipçilerini Kandırınca Tepkile Gecikmedi

Selin Ciğerci Reklam Yapıp Takipçilerini Kandırınca Tepkile Gecikmedi Selin Ciğerci reklam yapıp sosyal medyada tepki çekti

Selin Ciğerci Reklam Yapıp Takipçilerini Kandırınca Tepkile Gecikmedi

Selin Ciğerci Reklam Yapıp Takipçilerini Kandırınca Tepkiler Gecikmedi Selin Ciğerci reklam yapıp sosyal medyada tepki çekti. Selin Ciğerci yaptığı reklam ile magazin gündeminde yer aldı. Sosyal Medya fenomeni maskara reklamıyapan Selin Ciğerci takipçilerini kandırdı mı?

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci takipçilerini sosyal medyada kandırınca sosyal medyada tepki gördü. Instagram da maskara reklamı yapan Selin Ciğerci videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "aynı takma kirpik gibi oldu" diyerek reklamını yaptığı markaya övgüler yapması dikkat çekti. Selin Ciğerci'nin bu olay sonra sosyal medyada olay oldu.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci girdiği polemiklerle aldatma iddiaları ile sık sık gündeme gelmişti. Selin Ciğerci aynı zamanda kirpiğine rimel sürüp ardından videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "Aynı takma kirpik gibi oldu" sözleri sosyal medya en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Selin Ciğerci'ye tepki gösteren takipçileri "Takma Kirpik zaten" şeklinde konuya tepki gösterdi. Bahsi Geçen video sosyal medyada çok sayıda izlendi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER