Savcı Bey'in Oğlu Bayhoca Kimdir Kuruluş Osman Savcı bey'in Oğlu Bayhoca'yı Kim Canlandırıyor?

Savcı Bey'in Oğlu Bayhoca Kimdir Kuruluş Osman Savcı bey'in Oğlu Bayhoca'yı Kim Canlandırıyor? Savcı Bey'in oğlu Bayhoca Kimdir Kaç Yaşında?

Savcı Bey'in Oğlu Bayhoca Kimdir Kuruluş Osman Savcı bey'in Oğlu Bayhoca'yı Kim Canlandırıyor?

Savcı Bey'in Oğlu Bayhoca Kimdir Kuruluş Osman Savcı bey'in Oğlu Bayhoca'yı Kim Canlandırıyor? Savcı Bey'in oğlu Bayhoca Kimdir Kaç Yaşında? Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Eruğrul Bey'in ölümünden sonra Savcı ve Osman Bey arasında beylik mücadelesi sürerken Beylik makamını yitiren Savcı Bey'in oğlu Bayhoca Kimdir Savcı Bey'in oğlunu kim canlandırmaktadır?

Yeni bölümü ile ekranlara gelen Kuruluş Osman Savcı Bey'i kim canlandırıyor? Kuruluş Osman Savcı Bey'in oğlu kimdir? Kuruluş Osman Bayhoca'yı kim canlandırıyor? Kuruluş Osman'ın Bayhoca'sı Yağızkan Dikmen kimdir kaç yaşında? Kuruluş Osman'ın Bayhoca'sı Yağızkan Dikmen hakkında merak edilenler...

YAĞIZKAN DİKMEN KİMDİR?

3 Ocak 1988'de İstanbul'da dünyaya gelen Yağızkan Dikmen Haliç Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olmuştur. Başarılı oyuncu son dönemlerde rol almış olduğu dizilerde başarı göstererek izleyicilerin beğenisini kazandı. Başarılı ve yakışıklı oyuncu Survivor'a katılan Yiğit'in de kardeşidir. Daha önce Cinayet, Asla Vazgeçmem ve Ağır Roman Yeni Dünya adlı dizilerinde rol alan Yağızkan Dikmen  Güzel Günler Göreceğiz adlı sinema filminde rol alan Yağızkan Dikmen başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti. Aynı zamanda  Aykırı İkili ve Shakespeare'ın Cadıları adlı tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER