Sadatsiz Yeni Bölüm Neden Yok Sadakatsiz Dizisi Final Mi Yaptı?

Sadatsiz Yeni Bölüm Neden Yok Sadakatsiz Dizisi Final Mi Yaptı? Sadakatsiz dizisi Yeni Bölüm fragmanı izle

Sadatsiz Yeni Bölüm Neden Yok Sadakatsiz Dizisi Final Mi Yaptı?

Sadakatsiz Yeni Bölüm Neden Yok Sadakatsiz Dizisi Final Mi Yaptı? Sadakatsiz dizisi Yeni Bölüm fragmanı izle.. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz neden yok? 6 Ocak Sadakatsiz dizisi neden yok? Sadakatsiz dizisi 13. Bölüm fragmanı ve yeni bölüm yayın tarihi araştırılmaya devam ediliyor. Dizinin son bölümünün finaline Derin'in Volkan'ın sakladığı ikinci cep telefonunu bulması damga vurmuştu. Peki Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindorduk ve Melis Sezen'ın yer aldığı Sadakatsiz dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 13 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelecek. Dizi bir hafta yayına ara verecek. Gelecek çarşamba akşamı ise yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Sadakatsiz dizisi 6 Ocak 2021'de tekrar bölümü ile ekranlarda olacak. 

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindorduk ve Melis Sezen'ın yer aldığı Sadakatsiz dizisi yeni bölümü ile gelecek hafta çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Derin ve Volkan'ın tartışma sahnesi diziye damga vuracak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER