Sadakatsiz Dizisi Orijinalinde Derin Ölüyor Mu Sadakatsiz Derin Ölecek Mi?

Sadakatsiz Dizisi Orijinalinde Derin Ölüyor Mu Sadakatsiz Derin Ölecek Mi? Sadakatsiz dizisi Melis Sezen diziden ayrılıyor mu?

Sadakatsiz Dizisi Orijinalinde Derin Ölüyor Mu Sadakatsiz Derin Ölecek Mi?

Sadakatsiz Dizisi Orijinalinde Derin Ölüyor Mu Sadakatsiz Derin Ölecek Mi? Sadakatsiz dizisi Melis Sezen diziden ayrılıyor mu? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz'de Derin karakterine hayat veren Melis Sezen diziden ayrılıyor mu? Kanal D'deki Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen'in canlandırdığı Derin'in ortadan kaybolması meraka sebep oldu. Dizinin orijinalinde neler olduğu izleyici tarafından merak ediliyor.

Evde inceleme yapan ekibin Derin'in günlüğünü bulması ortalığı karıştırdı. Günlükte yazana göre Derin'in Volkan'dan korktuğu açıkça görülüyordu. Polis ise soruşturmasının seyrini değiştirdi. Polis Volkan'ı araştırmaya başlarken Asya ve Volkan'ın birlik olup da Derin'i kaçırabileceğinden de şüphelendi. Dizisinin son bölümünün final sahnesinde ise Derin'e ait olduğu düşünülen ceset ortalığı karıştırdı. 

Dizinin orijinal versiyonu Doctor Foster isimli yabancı dizide ise Derin karakteri diziden ayrılmıştı. Dizi izleyicilerinin ise tek düşündüğü Derin'in büyük bir oyun planladığı..

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER