Sadakatsiz Dizisi Haluk'u Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı Burak Sergen Sağlık Durumu

Sadakatsiz Dizisi Haluk'u Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı Burak Sergen Sağlık Durumu Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen neden hastanelik oldu?

Sadakatsiz Dizisi Haluk'u Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı Burak Sergen Sağlık Durumu

Sadakatsiz Dizisi Haluk'u Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı Burak Sergen Sağlık Durumu Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen neden hastanelik oldu? Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Haluk karakteri ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Burak Sergen'den kötü haber geldi. Burak Sergen rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı.

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'uk yer aldığı Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterine hayat veren ünlü oyuncudan kötü haber geldi. Hayranlarını üzen haber ünlü oyuncunun apar topar hastaneye kaldırılması oldu. Başarılı oyuncu ani rahatsızlığı ile herkesi şaşırttı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz'in Haluk'u Burak Sergen eve çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Halsiz olduğu öğrenilen usta oyuncunun koronavirüs testi negatif çıkmıştı fakat oyuncuya bir daha test yapıldı. Ünlü oyuncunun neden rahatsızlandığı tam olarak bilinmese de yapılan testlerin ardından rahatsızlığı ortaya çıkacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER