Saba Tümer'den Şaşırtıcı Açıklamalar: Babamı Korsanlar Kaçırdı

Saba Tümer'den Şaşırtıcı Açıklamalar: Babamı Korsanlar Kaçırdı Saba Tümer katıldığı programda samimi açıklamalarda bulundu

Saba Tümer'den Şaşırtıcı Açıklamalar: Babamı Korsanlar Kaçırdı

Saba Tümer'den Şaşırtıcı Açıklamalar: Babamı Korsanlar Kaçırdı Saba Tümer katıldığı programda samimi açıklamalarda bulundu. Exxen platformunda yayınlanan 'Katarsis' adlı programa konuk olan Saba Tümer açıklamaları ile şaşırttı. Psikolog Gökhan Çınar'ın sunduğunu progamda Saba Tümer şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü sunucu çocuk sahibi olmak istememe sebebini de programda açıkladı. Saba Tümer katıldığı programdaki açıklamaları dikkat çekti.

Saba Tümer ""Eğlenceli bir çocuktum. Küçücük yaşta annemin takılarını takar, topuklu ayakkabılarını giyerdim. Dans edip şarkılar söylerdim. Beni beş yaşında anaokuluna göndermek istemişlerdi. Hatırlıyorum, anaokulunda çocuk şarkıları söyleniyor diye oraya gitmek istememiştim. Düşünün ki ben o dönem Ajda Pekkan ve Füsun Önal gibi sanatçıların şarkılarını söylemeye çalışılıyordum. Güzel bir çocukluktu" ifadelerine yer verdi.

Ayrıca ünlü sunucu "Çocukluk fotoğraflarıma baktığımda 'ay ne kadar mutluyduk' diyorsun. Sonra 'mutlu muyduk acaba?' diyorsun. Bu bir sürü soruyu da beraberinde getiriyor. Bir taraftan aile olarak düşünüyorsun, bir taraftan kendi hayat mücadelen geliyor. Çocuk doğurmak bu yüzden bana ters gelmiştir. İçinden bilmediğin bir şey çıkacak. Sağlıklı mı olacak, sağlıksız mı olacak, nasıl biri olacak? Hiçbir şey bilmiyorsun. Daha sonra hayatında geçireceği evreleri de bilmeyeceksin... Tabii ki sen bir anne ya da baba olarak belli bir zamana kadar onun yanında olacaksın ama bu da bir yere kadar. Sonra yine bunu bilemeyeceksin. Annem vefat ettiği gün teyzem bana 'ben çocuklarıma bu acıyı yaşatmamak için evlenmedim' demişti. Ben de bundan dolayı çocuk yapamadım. Ona böyle bir kötülük yapmamak için." açıklamalarına yer verdi. Ayrıca sunucu yaşadığı en garip olaylardan birini de anlattı. "Babamın içinde olduğu bir uçak korsanlar tarafında kaçırıldı. Ben o zamanlar ortaokul birinci sınıftaydım. Annem, kardeşim herkes ağlıyordu. Bütün İzmir neredeyse bizim evde toplandı. Ben 'kaçırıldı ama nasıl olsa bırakırlar' diye düşünüyorum... Sonra bir telefon geldi. Hürriyet gazetesinden fotoğraf çekmeye birilerinin geleceğini söylediler. O yaz çok güzel yazlık kırmızı çizmeler alınmıştı bana. Ben beyaz pantolon, beyaz gömlek, kırmızı çizmeler giydim. 'Ben hazırım' diyerek salona gittim. Evdeki herkes şoke oldu beni grand tuvalet görünce. İyice süslenmiştim. Fotoğrafımız çekildi. Gazete ile ilk bu şekilde tanıştım. " açıklamasında bulundu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER