Ramo Sibel'in Eski Eşi Şaşırttı Esra Bilgiç'in Eski Eşi Kimdir?

Ramo Sibel'in Eski Eşi Şaşırttı Esra Bilgiç'in Eski Eşi Kimdir? Ekranların sevilen dizisi Ramo dizisinin Sibel'i Era Bilgiç'in eski eşi herkesi şaşırttı

Ramo Sibel'in Eski Eşi Şaşırttı Esra Bilgiç'in Eski Eşi Kimdir?

Ramo Sibel'in Eski Eşi Şaşırttı Esra Bilgiç'in Eski Eşi Kimdir?  Ekranların sevilen dizisi Ramo dizisinin Sibel'i Era Bilgiç'in eski eşi herkesi şaşırttı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Era Bilgiç'in eski eşi bakın kim çıktı? Başrollerini Murat Yıldırım ile paylaştığı Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Ramo dizisinin güzel oyuncusu Esra Bilgiç'in eski eşi izleyenleri şaşırttı. 

Ekranların sevilen dizisi Ramo dizisinde Sibel karakterini canlandıran güzel oyuncu Esra Bilgiç 2017 Senesinde ünlü futbolcu Gökhan Töre ile dünya evine girdi. Sevilen oyuncu Esra Bilgiç'in Gökhan Töre ile evliliği iki yıl sürdü. 2019 senesinde tek celsede boşanan ünlü çiftin daha önce evli olduklarını bilmeyen takipçileri şaşırdı.

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

14 Ekim 1992'de Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu daha önce modellik de yapmıştır. Başarılı oyuncu 2014-2018 yılları arasında Diriliş Ertuğrul isimli dizide Halime Hatun karakterine hayat verdi. Bu karakter ile fazlasıyla dikkat çeken Esra Bilgiç daha sonra Bir Umur Yeter dizisinde Derya Akar rolü ile başrol oynadı. Adanış Kutsal Kavga filminde başrol oynayan Esra Bilgiç şimdilerde başrollerinde Murat Yıldırım ve Olgun Şimşek'in yer aldığı oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener, İlker Aksum gibi oyuncuların yer aldığı Ramo adlı dizide başrol oynamaktadır. Dizide Sibel karakterini canlandıran başarılı oyuncu Esra Bilgiç oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER