Ramo Nehir Kim Gerçek Adı Nedir Devrim Özkan Kaç Yaşında

Kamumanset.com - Ramo Nehir Gerçek Adı Nehir Kim Devrim Özkan Kaç Yaşında Ramo Nehir doktorluğu babası yüzünden mi Bıraktı Devrim Özkan Kaç Yaşında Ramo Nehir Kimdir Devrim Özkan Kaç Yaşında Babasının Oyunlarına Alet Olacak mı. Devrim Özkan sevgilisi varmı boyu kaç Devrim Özkan Ramo Aşkı olacak mı

Ramo Nehir Kim Gerçek Adı Nedir Devrim Özkan Kaç Yaşında

Kamumanset.com - Ramo Nehir Kimdir Devrim Özkan Kaç Yaşında Babasının Oyunlarına Alet Olacak mı? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Ramo'da Nehir karakterine hayat veren Devrim Özkan kimdir? Devrim Özkan kaç yaşında? Ramo dizisinin Nehir'i Devrim Özkan hayatına dair merak edilenleri sizler için araştırdık. Peki Devrim Özkan kimdir?

DEVRİM ÖZKAN KİMDİR?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo isimli diziside Doktor Nehir'i canlandıran Devrim Özkan kimdir? Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Devrim Özkan 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncu Devrim Özkan bir süre tiyatro oynadıktan sonra oyunculuğu sevip dizi ve film projelerinde yer almaya başlamıştır. 52 kilo olan Devrim Özkan 173 santimetredir. 2019 yılında yayınlanan Vuslat adlı dizide Feride karakteri ile olmuştu. Oyuncu Dverim Özkan geçtiğimiz aylarda Onur Tuna ile görüntülenmiş olan Devrim Özkan haklarında çıkan aşk iddialarını yalanladı.

Ünlü oyuncu Devrim Özkan'ın Instagram hesabı @devrimozkan dır. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Devrim Özkan Ramo dizisinde Doktor Nehir'i canlandırmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020, 20:51

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER