Ramo Dizisine Sürpriz Transfer Ünlü Oyuncu Kadroda

Ramo Dizisine Sürpriz Transfer Ünlü Oyuncu Kadroda Show Tv ekranların sevilen dizisi Ramo'ya sürpriz bir konuk oyuncu dahil oldu

Ramo Dizisine Sürpriz Transfer Ünlü Oyuncu Kadroda

Ramo Dizisine Sürpriz Transfer Ünlü Oyuncu Kadroda Show Tv ekranların sevilen dizisi Ramo'ya sürpriz bir konuk oyuncu dahil oldu. Ünlü oyuncu Renan Bilek Silahtar, sevilen dizinin gelecek iki bölümüne konuk oyuncu olması çok konuşulacak. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Show TV ekranlarının reyting rekortmeni sevilen dizisi Ramo, kadrosuna yeni bir ismi daha aldı.

Habere göre Ramo adlı iddialı dizinin 38. ve 39. bölümleri için anlaşma imzalayan usta oyuncu Renan Bilek Silahtar diziye konuk oyuncu olarak dahil olacak. Konusu ve işleyişi ile dikkat çeken Ramo dizisinin yeni konuk oyuncusu çok konuşuldu. Peki Renan Bilek kimdir? Renan Bilek kaç yaşında?

RENAN BİLEK KİMDİR?

Ünlü oyuncu 6 Ekim 1968 tarihinde dünyaya geldi. Oyuncu Renan Bilek, Galatasaray Lisesinden mezun olduktan sonra lise yıllarında Leke adlı bir müzik grubunda yer aldı. Ardından grup dağıldı ve 1998 yılında yine Leke adında bir albüm yaptı. 1990 yılında ise Yeşil Bir Dünya filmi ile oyunculuğa başladı. Usta oyuncu adından Geniş Aile Yapıştır, Hükümet Kadın ve Devrimden Sonra, Yeşil Deniz, Doksanlar, Yeni Gelin, Sevgili Geçmiş, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi yapımlarda rol aldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER