Ramo Dizisinden Kötü Haber Başrol Oyuncusuna Büyük Şok

Ramo Dizisinden Kötü Haber Başrol Oyuncusuna Büyük Şok Ramo'nun başrol oyuncusu Murat Yıldırım koronavirüs testi pozitif çıktı

Ramo Dizisinden Kötü Haber Başrol Oyuncusuna Büyük Şok

Ramo Dizisinden Kötü Haber Başrol Oyuncusuna Büyük Şok Ramo'nun başrol oyuncusu Murat Yıldırım koronavirüs testi pozitif çıktı. Show Tv ekranların sevilen dizisi Ramo'nun başrol oyuncusu Murat Yıldırım'ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Murat Yıldırım sağlık durumu nasıl? Koronavirüs kapan ünlülerin arasına Murat Yıldırım'da dahil oldu.

Ekranların sevilen dizisi Ramo başrol oyuncularından Murat Yıldırım'ın Kovid-19'a yakalandığı ortaya çıktı. Habere göre Ramo dizisinde başrollerini Esra Bilgiç, İlker Aksum gibi isimlerle beraber paylaşan Murat Yıldırım'ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Murat Yıldırım "Bir yıl kovalamanın ardından ‘evet, Kovid beni de yakaladı 5. Günümdeyim daha iyiyim çok daha iyi olacağım. Bütün dünyadan bu hastalığın gitmesi için dua ediyorum. Kendinize dikkat edin" şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç'in başrolünü oynadığı Ramo'nun final yapacağı ise belli olmuştu. Ünlü oyuncunun çekimlerle birkaç hafta ara verdiği ortaya çıktı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER