Ramo Dizisi Kaman Nedir Ramo dizisi Kaman Projesi Neden Bu kadar Önemli

Kamumanset.com - Ramo Dizisi Kaman Nedir Kaman Katliamı Nedir Ramo dizisi Kaman Projesi Neden Bu kadar Önemli

Televizyon 20.11.2020, 20:24 20.11.2020, 20:24 Efsane
Ramo Dizisi Kaman Nedir Ramo dizisi Kaman Projesi Neden Bu kadar Önemli

Kamumanset.com - Ramo Dizisi Kaman Nedir Kaman Projesi Neden Bu kadar Önemli? Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo dizisinde geçen Kaman projesi nedir? Neden bu kadar bahsi geçiyor?

Ramo dizisi Show Tv'nin en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı. Peki Ramo'da geçen Kaman projesi neden bu akdar önemli? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen dizi Ramo bu sezonda da hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Sevilen dizi 2 sezondur ekranlarda beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Cuma akşamları yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam eden dizide geçtiğimiz bölüm ilginç bir şey ortaya çıktı. Kaman ismi, kaman projesi birkaç kez söylendi ve izleyenlerin aklına ilk gelen şeyler arasında kaman ne demek? Ne anlama geliyor oldu.
Dizide geçen kaman projesinin anlamı, Ramo' nun yeni bölümlerde Cihangir' i yenmek için verdiği isim olduğu ortaya çıktı. Yeni bölümlerde Ramo dizisinde kaman projesi ismi sık sık geçeceğe benziyor. Ramo dizinde yeni bölümlerde kaman projesinde neler olacak, izleyip göreceğiz.

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Rmao'da heyean dorukta. Kaman projesinin bahsinin sürekli geçtiği Ramo dizisi Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri.

Yorumlar (0)