Ramo Çilingir Kimdir Gerçek Adı Nedir Yeni Mafya Ramoyla Yüzyüze Geliyor

Kamumanset.com - Ramo Çilingir Kimdir Gerçek Adı Nedir Yeni Mafya Ramoyla Yüzyüze Geliyor. Ramo dizisine bu hafta yeni gelen oyuncu Çilingir lakaplı mafya karakteriyle yeni bir oyuncu dahil oldu. Ramo Dizisinde Çilingir Kimdir gerçek adı nedir detayları birlikte sizler için araştırdık.

Kamumanset.com - Ramo Çilingir Kimdir Gerçek Adı Nedir Yeni Mafya Ramoyla Yüzyüze Geliyor. Ramo Çilingir Kimdir Gerçek Adı Nedir Yeni Mafya Ramoyla Yüzyüze Geliyor. Ramo dizisine bu hafta yeni gelen oyuncu Çilingir lakaplı mafya karakteriyle yeni bir oyuncu dahil oldu. Ramo Dizisinde Çilingir Kimdir gerçek adı nedir detayları birlikte sizler için araştırdık.

Show Tv ekranlarında cuma günü oynayan dizisi Ramo dizinde Ççilingir lakaplı yeni bir oyuncu dahil oldu. Murat Yıldırım'ın başrolünü oynadığı Ramo dizisinde yrni bölüm fragmanında Ramo Çilingir'le tanışıyor. Halası Fidan'ı yaptığı patlatma ile ölümüne sebep olan Yavuz'un izlerini takip eden Ramo Çilingir karakteri ile karşı karşıya gelmektedir.

Ramo Dizisi Çilingir Kimdir Gerçek Adı Nedir 
Ramo dizininin başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç,Olgun Şimşek İlker Aksum gibi karakterlerin oynadığı Ramo dizisinde Çilingir karakterini kim canlandıracak. 2. sezonu çekilen Ramo, 25. bölümü ile17 Aralık Cuma günü saat 20:00’da Show TV ekranlarında olacak.

Mazhar tarafından gönderilen Ramo Çilingir'le anlşama aşamasında bir takım sözleşme şartlarını kabul ederek Yavuz'u bulması için Çilingir'le anlaşmaya varıyor. Altın karşılığında anlaşmaya varan Ramo arabanın bagajında getirdiği altınları Çilingir'e teslim ediyor. Bu arada Serdengeçtilerde harakete geçerek acil koduyla toplanma kararı alıyorlar.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020, 23:25

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER