Ramo Bu Akşam Var Mı Ramo 19 Mart Yayınlanacak Mı?

Ramo Bu Akşam Var Mı Ramo 19 Mart Yayınlanacak Mı? Geçen hafta yeni bölümü ekranlara gelmeyen Ramo yeni bölümü ne zaman? Ramo yeni bölümü ne zaman?

Ramo Bu Akşam Var Mı Ramo 19 Mart Yayınlanacak Mı?

Ramo Bu Akşam Var Mı Ramo 19 Mart Yayınlanacak Mı? Geçen hafta yeni bölümü ekranlara gelmeyen Ramo yeni bölümü ne zaman? Ramo yeni bölümü ne zaman? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Ramo bu akşam yeni bölümü yayınlanacak mı? Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo'nun yeni bölüm tarihi izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki Ramo bu akşam var mı? Ramo'nun yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Show Tv ekranlarında yayınlanan cuma akşamlarının sevilen dizisi Ramo da son bölüm Korkut ile iş birliği yapan Mazhar'a öfkeli olan Ramo Mazhar’ın ölen patronlardan biri olan Yıldırım’ın yerine geçmek istediğini de öğrenince  bunu yeni tanışacağı patrona söylemeyi düşünmüştü. Karşısında öldürmüş olduğu Yıldırım’ı görünce ise hayatının şokunu yaşamıştı. 

Ekranların sevilen dizisi Ramo bu akşam 36. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Ramo dizisi 36. yeni bölümü ile Show Tv ekranlarında olacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER