Power Rangers filmi konusu nedir? Power Rangers oyuncuları

Kamumanset.com - Power Rangers filmi konusu nedir? Power Rangers oyuncuları Power Rangers hangi kanalda?

Televizyon 28.10.2020, 15:47 11.11.2020, 12:27 athena
Power Rangers filmi konusu nedir? Power Rangers oyuncuları

Kamumanset.com - Power Rangers filmi konusu nedir? Ekranlarda yayınlanacak olan Power Rangers oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?  Yönetmen koltuğunda Dean Israelite'nin oturduğu Power Rangers filminin konusu ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizleriçin araştırdık. İşte merak edilen Power Rangers filmi konusu ve oyuncu kadrosu..

POWER RANGERS KONUSU NEDİR?

Dünya’nın bir uzaylı tehdit tarafından ortadan kaldırılmak üzere olduğunu öğrendiklerinde olağanüstü bir güç haline gelmeleri gereken beşn genciin hikayesini konu alan filmde kaderin seçtiği kahramanlar, gezegeni kendilerinden başkasının kurtaramayacağını anladıktan sonra harekete geçerler fakat bunu yapmak için, gerçek hayattaki sorunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacak olurlar ve sonucunda Power Rangers bir araya geldi.

POWER RANGERS OYUNCULARI

Başrollerinde Dacre Montgomery, Naomi Scott, Rj Cyler, Becky G'ın yer aldığı filmde Elizabeth Banks, Ludi Lin, David Denman, EMily Maddison, Bryan Cranston, Fiona Vroom, Sarah Grey gibi isimlerin yer aldığı filmin asıl yaratıcısı Haim Saban'dır.

Yorumlar (0)