Onur Büyüktopçu'ya Yeniden Seda Sayan Şoku

Onur Büyüktopçu'ya Yeniden Seda Sayan Şoku Gelinim Mutfakta sunucusu değişiyor mu? Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan

Onur Büyüktopçu'ya Yeniden Seda Sayan Şoku

Onur Büyüktopçu'ya Yeniden Seda Sayan Şoku  Gelinim Mutfakta sunucusu değişiyor mu? Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan geldi. İddiaya göre Seda Sayan 2021'de Kanal D ekranlarının sevilen programı gelinim Mutfakta'nın sunucusu olacak. Kanal D ekranlarının gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta sunucusu olan Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan mı geliyor? 

Yemekteyiz programı sunuculuğunu Seda Sayana kaptıran Onur Büyüktopçu bu sefer Gelinim Mutfakta sunuculuğunu Seda Sayan'a kaptırdığı konuşuluyor. Magazin sitesinde yer alan habere göre Gelinim Mutfakta sunucusu değişiyor. Gelinim Mutafkta sunucusu olan Onur Büyüktopçu'nun yerine Seda Sayan'ın geleceği konuşulmaya başlandı. Onur Büyüktopçu'nun aynı kanalda çarkıfelek yarışmasıyla ekranlara gelecek. 

Sunucusu Onur Büyüktopçu daha önce Yemekteyiz programı sunuculuğundan ayrılmıştı. Onur Büyüktopçu "Burada Seda Sayan'a çok büyük haksızlık yapılıyor. Gerçekten ayağımı kaydırsaydı, üstü kapalı bir şeyler söyler ve onu kötülerdim." ifadelerine yer verdi. Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan'ın geleceği konuşulan programda sunucunun ne zaman değişeceği bilinmiyor

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER