O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Nazlı Çelik Kimdir Kaç Yaşında?

O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Nazlı Çelik Kimdir Kaç Yaşında? Nazlı Çelik nerelidir hayatı..

O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Nazlı Çelik Kimdir Kaç Yaşında?

O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Nazlı Çelik Kimdir Kaç Yaşında? Nazlı Çelik nerelidir hayatı.. Sunucu Nazlı Çelik aslen nerelidir? O Ses Türkiye 2021 konuğu Nazlı Çelik hakkında merak edilenler.. O Ses Türkiye Nazlı Çelik hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki Nazlı Çelik kimdir, kaç yaşındadır? Sunucu Nazlı Çelik hayatı..

NAZLI ÇELİK KİMDİR?

1977 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen ünlü sunucu Doğuş Holding yöneticilerinden olan Yücel  ve Semra Çelik'in kızıdır. Liseyi İsviçre'de yatılı okulda tamamlayan Nazlı Çelik ABD Boston şehrinde Emerson College'de hem tv hem psikoloji alanında eğitim görerek ABD'de Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim almıştır.

Sunucu Kenan Işık döneminde Star TV'ye geçti ve 2006 yılından beri Star Haber'i sunan Nazlı Çelik 2008 yılında Uğur Dündar Star Haber'i sunduğu kısa zamanlarda muhabirlik yaptı. Daha sonra Murat Çelik Star TV'den ayrıldıktan sonra muhabirliği bıraktı ve Hafta Sonu Haberleri sundu. 2011 yılında Uğur Dündar Star Haber'i bıraktıktan sonra hafta içi haberciliğine geri dönen başarılı sunucu 2015 tarihinde Serdar Bilgili ile Madrid'de evlenmiş ve 6 ay sonra ayrılmıştır. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER