O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Hande Erçel Kimdir Hande Erçel Kaç Yaşında Nereli?

O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Hande Erçel Kimdir Hande Erçel Kaç Yaşında Nereli? O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Hande Erçel kimdir?

O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Hande Erçel Kimdir Hande Erçel Kaç Yaşında Nereli?

O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Hande Erçel Kimdir Hande Erçel Kaç Yaşında Nereli? O Ses Türkiye Yılbaşı Konuğu Hande Erçel kimdir? TV 8'in sevilen programı O Ses Türkiye bu yılbaşı özel bölümüyle ekranlara gelecek. O Ses Türkiye Yılbaşı konuğu Hane Erçel nerelidir? Hande Erçel'in sevgilisi kimdir? Birçok dizi ve filmde yer alan Hande Erçel nerelidir?

"

HANDE ERÇEL KİMDİR?

1993'de Balıkesir'de dünyaya gelen Hande Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okumaya devam etmekte. Azerbaycan da 2012 yılında yapılan güzellik yarışmasına katılan oyuncu ikinci olmuştur. Güneşin Kızları dizisinde Emre Kınay ve Evrim Alasya gibi oyuncuların arasında rol alan Hande Erçel birçok dizide yer almıştır. Gazme Erçel adında kardeşi olan Hande Erçel'in annesi geçtiğimiz senelerde yaşamını yitirmişti. Annesini kanser sebebi ile kaybeden ünlü oyuncu birçok kez kanser vakıflarına bağış yapmıştır.

Murat Dalkılıç ile ilişkisini yeni bitiren ünlü oyuncunun ismi şu sıralar Sen Çal Kapımı dizisinde rol arkadaşı Kerem Bursin ile anılmaktadır. Tatar Ramazan, Çalıkuşu, Çılgın Dershane Üniversitede, Hayat Ağacı, Siyah İnci, Aşk Laftan Anlamaz, Güneşin Kızları, Halka, Azize ve Sen Çal kapımı adlı dizilerde yer almıştır. Ayrıca ünlü oyuncu Miss Civilization of Turkey adlı yaroşmada birincilik kazanmıştır. 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde Yıldızı Parlayanlar ödülünü kazanmıştır. 44. Pantene Altın Kelebek ÖdüllerindeEn iyi romantik Kodemi kadın oyuncusu ödülünü kazanmıştır.. Yeditepe Üniversitesi 5. Dilek Ödüllerinde en iyi kadın komedi oyuncusu ödülü, 1. Türkiye çocuk ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu, 7. KTÜ Medya Ödüllerinde En iyi Çıkış Yapan Kadın oyuncu ödülünü almıştır.  Ayrıca oyuncu Hande Erçel L Oreal Paris ve Defecto gibi markaların yüzü olmuştur. Ünlü oyuncu Sen Çal Kapımı adlı dizide Kerem Bursin ile başrol oynamaktadır.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde yer alacak güzel oyuncu Hande Erçel başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti. O Ses Türkiye hayranları Hande Erçel'in geleceğini öğrenince çok sevindiler.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER