O Ses Türkiye Miray Daner Kimdir Kaç Yaşında Miray Daner Nereli

O Ses Türkiye Miray Daner Kimdir Kaç Yaşında Miray Daner Nereli O Ses Türkiye Yılbaşı Miray Daner Kimdir Kaç Yaşında?

O Ses Türkiye Miray Daner Kimdir Kaç Yaşında Miray Daner Nereli

O Ses Türkiye Miray Daner Kimdir Kaç Yaşında Miray Daner Nereli O Ses Türkiye Yılbaşı Miray Daner Kimdir Kaç Yaşında? Saygı dizisi ile başarısına başarı katan Miray Daenr O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'e katıldı. Sesi ile dikkatleri üzerine çeken Miray Daner kimdir? Miray Daner kaç yaşında? Miray Daner nereli? Ünlü oyuncu Miray Daner hayatı hakkında merak edilenler.. Miray Daner'in merak edilen hayatı..

MİRAY DANER KİMDİR?

15 Ocak 1999'da İstanbul'da dünyaya gelen Miray Daner'in tam adı Miray Naz Daner'dir.21 yaşındaki ünlü oyuncu Miray Daner daha önce Dersimiz: Atatürk, Çınar Ağacı, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman adlı filmlerine ve Bez Bebek, Papatyam, 1 Kadın 1 Erkek, Zil Çalınca, Zil Çalınca Avı, Merhaba Hayat, Medcezir, Vatanım Sensin, Bir Litre Gözyaşı, Hakan Muhafız dizilerinde yer almıştı. Özellikle Halit Ergenç, Bergüzar Korel'in başrol oynadığı Vatanım Sensin adlı dizide canlandırdığı Hilal karakteri ile büyük bir başarı toplana oyuncu şimdilerde Boran Kuzum ile başrol oynayacağı Saygı dizindeki başarısı ile dikkat çekti.

21 yaşındaki başarılı oyuncu Miray Daner, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'e katıldı. Sesiyle büyüleyen başarılı oyuncu Miray Daner başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncu Kubilay Aka ile bir dargın bir barışık bir aşk yaşayan başarılı oyuncu O ses Türkiye'deki başarısı ile dikkat çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER