O Ses Türkiye Mert Fırat Kimdir Kaç Yaşında O Ses Türkiye Mert Fırat Nereli Evli Mi?

O Ses Türkiye Mert Fırat Kimdir Kaç Yaşında O Ses Türkiye Mert Fırat Nereli Evli Mi? O Ses Türkiye yılabşı özel konuğu olan Mert Fırat hakkında merak edilenler..

O Ses Türkiye Mert Fırat Kimdir Kaç Yaşında O Ses Türkiye Mert Fırat Nereli Evli Mi?

O Ses Türkiye Mert Fırat Kimdir Kaç Yaşında O Ses Türkiye Mert Fırat Nereli Evli Mi? O Ses Türkiye yılabşı özel konuğu olan Mert Fırat hakkında merak edilenler.. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Nurgül Yeşilçay ile başrollerini paylaştığı Kefaret dizisinde yer alan Mert Fırat kimdir, kaç yaşında?

O Ses Türkiye Yılbaşı bölümünde yer alacak Mert Fırat kimdir? Yılbaşı özel bölümüne katılan ve şarkı söyleyen Mert Fırat kimdir, kaç yaşındadır? O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılan Mert Fırat kimdir kaç yaşında, Mert Fırat hayatı

MERT FIRAT KİMDİR?

10 Ocak 1981'de Ankara'da dünyaya gelen Mert Fırat  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Bizim Evin Halleri dizisindeki Bora karakteri ile tanınan Mert Fırat Binbir Gece, Hayattan Korkma, Başka Dilde Aşk, Devrimden Sonra, Dedemin İnsanları, İntikam, Bir Varmış Bir Yokmuş, Aşk ve Gurur, Serçe Sarayı, Yol Ayrımı, Ufak Tefek Cinayetler, Her Şey Seninle Güzel gibi bir çok yapımda yer almıştır.

Ayrıca Hırçın Kız, Suç ve Ceza, Hastalık Hastası, En Kısa Gecenin Rüyası, Palyaço Prens, Parkta Güzel Bir Gün tiyatro oyunlarında yer aldı. Ayrıca ünlü oyuncu Bir Varmış Bir Yokmuş, Atlıkarınca, Başka Dilde Aşk gibi yapımların senaryolarını yazmıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER