O Ses Türkiye Ezgi Mola Kimdir Kaç Yaşında Ezgi Mola Nereli Evli Mi?

O Ses Türkiye Ezgi Mola Kimdir Kaç Yaşında Ezgi Mola Nereli Evli Mi? Ezgi Mola Kimdir Hayatı

O Ses Türkiye Ezgi Mola Kimdir Kaç Yaşında Ezgi Mola Nereli Evli Mi?

O Ses Türkiye Ezgi Mola Kimdir Kaç Yaşında Ezgi Mola Nereli Evli Mi? Ezgi Mola Kimdir Hayatı.. O Ses Türkiye 2021 yılbaşı programına konuk olan Ezgi Mola Kimdir Kaç Yaşında? O Ses Türkiye Yılbaşı programında sesi ile bizi etkileyecek olan Ezgi Mola Kimdir Ezgi Mola hakkında merak edilenler. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki performansı ile herkesi etkileyen Ezgi Mola kimdir, kaç yaşında?

EZGİ MOLA KİMDİR?

37 yaşındaki ünlü oyuncu İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kurslarına katılan Ezgi Mola, lise eğitimini tamamladıktan sonra bu merkezde dört yıl eğitim aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak tamamladı. Birçok film ve dizide yer alan Ezgi Mola ilk olarak Karete Can dizisinde yer aldı.

Daha sonra Unutma Beni, Sultan Makamı, Senden Başka, Görünmez Adam, Sevinçli Haller, Sınıf, Canım Ailem, Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan, Yalan Dünya, Arkadaşım Hoşgeldin, Jet Sosyete, Kötü Yol gibi dizilerde yer alan oyuncu Ezgi Mola Organize İşler, Hayatımın Kadınısın, Veda, Celal Tan ve Aiesinin aşırı Acıklı Hikayesi, Kocan Kadar Konui, Kocan Kadar Konuş Diriliş, Soğuk, Patron mutu Son istiyor, Maide'nin Altın Günü, Aydede, Celal İle Ceren, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adlı filmlerde yer aldı.

Son olarak başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ile beraber paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan Ezgi Mola başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 11:55

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER