O Ses Türkiye Cemal Can Kimdir Kaç Yaşında Cemal Can Canseven Kimdir Nereli

O Ses Türkiye Cemal Can Kimdir Kaç Yaşında Cemal Can Canseven Kimdir Nereli Cemal Can Canseven Hayatı

O Ses Türkiye Cemal Can Kimdir Kaç Yaşında Cemal Can Canseven Kimdir Nereli

O Ses Türkiye Cemal Can Kimdir Kaç Yaşında Cemal Can Canseven Kimdir Nereli Cemal Can Canseven Hayatı.. Oyuncu Cemal Can Canseven kimdir? Survivor'da gösterdiği performans ile popülerlik kazanan Cemal Can, şampiyon olarak zorlu yarışmayı kazanan Cemal Can, O Ses Türkiye programına konuk olmaktadır. Peki Cemal Can Cansever kimdir, kaç yaşında? Cemal Can Canseven hayatı..

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

25 Mayıs 1996'da İzmir'de dünyaya gelen Cemal Can Canseven'in annesi Rizelidir. Baba tarafından Selanik göçmeni olan Cemal Can, liseye kadar eğitimini İzmir'de tamamlandı. İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü okumaya başlayan Cemal Can, okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başlamış ve daha sonra bu alanda uzmanlaştı.

Ayrıca Cemal Can, Youtuber ve sosyal medya fenomeni olan Danla Bilic'in yakın arkadaşıdır. Ünlü arkadaşlar 8 sene önce tanışmış. Okulda ilk onunda tanışan Cemal Can ayrıca onu çok sevdiğini belirtti. Cemal Can Canseven, Barış Murat Yağcı ile beraber Survivor finaline kalmıştır. 24 yaşındaki Cemal Can Aleyna Tilki ile Bu Benim Masalım dizisinde yer alacak olan Cemal Can O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'e konuk olacak.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER