O Ses Türkiye Ayça Ayşin Turan Kimdir Kaç Yaşında Ayça Ayşin Nereli Sevgilisi Kim?

O Ses Türkiye Ayça Ayşin Turan Kimdir Kaç Yaşında Ayça Ayşin Nereli Sevgilisi Kim? Arıza dizisi Ayça Ayşin Turan kimdir O Ses Türkiye yılbaşı konuğu olan O Ses Türkiye Kimdir Kaç Yaşında?

O Ses Türkiye Ayça Ayşin Turan Kimdir Kaç Yaşında Ayça Ayşin Nereli Sevgilisi Kim?

O Ses Türkiye Ayça Ayşin Turan Kimdir Kaç Yaşında Ayça Ayşin Nereli Sevgilisi Kim? Arıza dizisi Ayça Ayşin Turan kimdir O Ses Türkiye yılbaşı konuğu olan O Ses Türkiye Kimdir Kaç Yaşında? O Ses Türkiye konuğu olan Ayça Ayşin Turan kimdir oyuncu Ayça Ayşin Turan hakkında merak edilenleri sizler için derledik. O Ses Türkiye'nin yılbaşı akşamı konuğu olan Ayça Ayşin Turan hayatı..

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

28 yaşındaki  Ayça Ayşin Turan Sinopludur. Karadenizli olan  Ayça Ayşin Turan Dinle Sevgili adlı dizide Gülfem rolü ile tanınmıştır. 1992'de Sinop'da dünyaya gelen Ayça Ayşin turan İstanbul Üniversitesi RadyoTelevizyon ve Sinema bölümünen mezun oldu.

 Ardından Ece Uslu, Mesut Akusta gibi isimlerin yer aldığı Karagül isimli dizide Ada Şamverdi rolünü canlandırdı. Aynı yıl Sevimli Tehlikeli isimli dizide Şükrü Özyıldız ile beraber başrol oynadı. Altınsoylar isimli  dizide başrol olarak yer alan  Ayça Ayşin Turan Meryem isimli dizi ile başarının basamaklarını tek tek çıktı. Furkan Andıç ile başrol olarak yer alan  Ayça Ayşin Turan daha sonra Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız'da Leyla Sancak rolünü canlandırdı. Zemheri dizisinde de Firuze karakterine hayat veren  Ayça Ayşin Turan son olarak Tolga Sarıtaş ile Arıza dizisinde başrol olarak yer almaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER