Netflix La Case De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Netflix La Case De Papel 5. Sezon Ne Zaman? Netflix'in efsane dizisi La Case De Papel ne zaman başlıyor?

Netflix La Case De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Netflix La Case De Papel 5. Sezon Ne Zaman?  Netflix'in efsane dizisi La Case De Papel ne zaman başlıyor? Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlenen La Casa De Papel dizisinin 5. sezonunun başlayıp başlamayacağı herkes tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Peki La Case De Papel yeni sezonu ne zaman?

Netflix'in orijinal içeriklerinden biri olan ve tüm dünya genelinde merakla beklenen La Casa De Papel’in 5. Sezonun ne zaman yayınlanacağı araştırılmaya devam ediliyor. Herkes La Casa De Papel’in 5. Sezonunun ne zaman başlayacağıyla beraber 5. Sezonun başlayıp başlamayacağını merakla araştırıyorlar. 

Başrollerinde Alvaro Morte, Pedro Alonso, Ursula Corbero, Alba Flores, Jamie Lorenta, Itızar Ituno gibi isimlerin yer aldığı La Case de Papel ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. Netflix Türkiye'nin 20 Eylül 2020'de Twitter hesabından Álvaro Morte'nin (profesör) fotoğrafını paylaşarak, "Profesör 5.Sezondan bildiriyor" notunu düşerek başlıklı fotoğraf ile 2020'den 2021'ye yeni sezonun sinyalini vererek izleyicilerde heyecan yaratmıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER