Neslihan Atagül Sefirin Kızı Dizisinden Ayrıldı Mı Neslihan Atagül: Nare ile Vedalaşıyorum

Kamumanset.com - Neslihan Atagül Kızı Dizisinden Ayrıldı Mı Neslihan Atagül: Nare ile Vedalaşıyorum Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Geçirdiği bağırsak rahatlsızlığı sebebi ile Star Tv ekranlarında başrol oynadığı Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Oyuncu Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisindeki Nare'ye vedası sosyal medyada çok konuşuldu.

Neslihan Atagül Sefirin Kızı Dizisinden Ayrıldı Mı Neslihan Atagül: Nare ile Vedalaşıyorum

Kamumanset.com - Neslihan Atagül Kızı Dizisinden Ayrıldı Mı Neslihan Atagül: Nare ile Vedalaşıyorum Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Geçirdiği bağırsak rahatlsızlığı sebebi ile Star Tv ekranlarında başrol oynadığı Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Oyuncu Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisindeki Nare'ye vedası sosyal medyada çok konuşuldu. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı'na Nare karakterini canlandıran güzel oyuncu birkaç haftadır yakalandığı geçirgen bağırsak sendromu sebebi ile hızla kilo veriyordu. Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı.

Star Tv ekranlarında başrollerini Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ile paylaştığı Sefirin Kızı dizisinden ayrılan güzel oyuncu yaptığı paylaşımla şaşırttı. 28 yaşındaki başarılı oyuncu "Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar. Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız. En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere" ifadelerine yer verdi.

Hızla kilo kaybeden Neslihan Atagül'e geçirgen bağırsak sendromu teşhisi konulmuştu. Ünlü oyuncu 10 gün rapor almıştı. Şimdi de diziden ayrılma kararı aldı. Peki Neslihan Atagül'ün rahatsızlığı nedir? Geçiren Bağırsak Sendromu nedir, tedavisi var mı?

GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?

Sindirim sisteminizin en önemli parçalarından biri olan bağırsaklarda meydana gelen bir hastalıktır. Bitişik bir şekilde filtre gibi sıralanmış olan bağırsak hücreleri, bu dizilim sırasında sıkı bağlantılar ile birbirine kenetlenmiş şekilde durur. Bu sıkı bağlantılar bağırsaklardan kana sadece sindirilmiş besinlerin, sıvıların, vitamin ve mineral gibi küçük, zararsız maddelerin geçişini sağlar. Bahsi geçen Geçirgen bağırsak sendromu ise bu sıkı bağlantıların bozulması sonucunda bağırsak duvarının geçirgenliğinin etkilenmesiyle ortaya çıkar

Eğer bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlantı bozulursa kana zararlı organizmalar, toksinler gibi istenmeyen maddelerin geçmesi söz konusu olabilir. İstenmeyen bu zararlı bileşenler vücudumuzda birçok farklı problemin yaşanmasına da neden olur. Bağırsakların iyileşmesine yardımcı olabilecek hem probiyotikleri hem de kısa zincirli yağ asitlerini barındıran Kefir ve ev yoğurdu gibi besinler, geçirgen bağırsak sendromuna iyi gelmektedir

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 22:29

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER