Son Dakika

Müge Anlı'dan korkunç cinayet itirafı! Ablası ve eniştesini öldürdüğünü itiraf etti

Müge Anlı'dan korkunç cinayet itirafı! Ablası ve eniştesini öldürdüğünü itiraf etti! Müge Anlı'da itiraf etti

Televizyon 11.11.2020, 21:32 11.11.2020, 23:48 athena
Müge Anlı'dan korkunç cinayet itirafı! Ablası ve eniştesini öldürdüğünü itiraf etti

Afyon'da gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Cevdet Uysal ve Zeliha Uysal çiftinin birkuyuda cansız bedeni bulunmuştu. Müge Anlı'ya katılıp ablasını ve eniştesini arayan kardeşin eşinin ifadesi ortalığı karıştırdı. Ablasını arayan kardeşin eşi  "Kocam, kardeşini ve eniştesini öldürdü" ifadelerini kullandı. 64 yaşındaki Zeliha Uysal ve Cevdet Uysal esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştu. Gerçek Müg Anlı'da açığa çıktı.

Dünkü yayında bölgelerdeki kuyulara dikkat çeken Müge Anlı şüpheli bir şey görenlerin ihbarda bulunmasını söyledi. Uysal çifti evinin 1.5 km uzağında bir su kuyusunda bulundu. Cansız bedenleri kuyudan çıkarılan Uysal çiftinin şüpeli ölümü korkuttu. Bünyamin Altınay'ın eşi Nazire Altınay ise  "Ablasını ve eniştesini, mal davası yüzünden kocam öldürdü. Diğer kardeşi Kadir ile birlikte cesetleri taşıdılar" itirafında bulundu.

Bu itiraf olayları iyice karıştırdı. Müge Anlı'nın ileriki bölümlerinde ne olacağı ise şimdidenn merak edilmeye başlandı. 64 yaşındaki Zeliha Uysal ve 66 yaşındaki Cevdet Uysal'ın cansız bedenlerine ulaşılması ardından cinayetinin kardeşi Bünyamin Altınay'ın işlemesi yayını karıştırdı

Yorumlar (0)