Müge Anlı Münire Tuncel Öldü Mü? Münire Tuncel'e Ne Oldu?

Müge Anlı Münire Tuncel Öldü Mü? Münire Tuncel'e Ne Oldu? Müge Anlı Münire Tuncel olayı

Müge Anlı Münire Tuncel Öldü Mü? Münire Tuncel'e Ne Oldu?

Müge Anlı Münire Tuncel Öldü Mü? Münire Tuncel'e Ne Oldu? Müge Anlı Münire Tuncel olayı.. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına annesinin ölümünün ardındaki sır peresini aralamak için başvuruda bulunan Münire Tuncel'in ortadan kaybolması ile beraber öldüğü iddia edildi.  Sosyal medyada Münire Tuncel'in yengesi Funda Tuncel'e ait olduğu iddia edilen hesaptan 'Görümcemi dün gece kaybettik' paylaşımında bulunuldu. Münire Tuncel'in daha önce intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıkmıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'de MÜnire Tuncel'e ne oldu?

Meliha Tuncel cinayetinin şüphelisi olarak gösterilen Münire Tuncel'e ne olduğu çok konuşuldu. Funda Tunçel'in olduğu tahmin edilen sosyal medya hesabından "Görümcem Münire Tuncel'i dün akşam 21:00'da kaybettik.  Arayan soran tüm arkadaşlarımdan, dostlarımdan ve akrabalardan Allah razı olsun. Sebebini sormayın. Dualarınızı eksik etmeyin" paylaşımı yer aldı. Geçen günlerde intihar girişiminde bulunan Münire Tuncel'in durumunun iyi olduğu Müge Anlı tarafından söylenmişti fakat şimdi Münire Tuncel'e ne olduğu bilinmiyor. 

Meliha Tuncel Afyon'daki evinde kızı Münire Tuncel hakkında ilgi çekici açıklamalarda bulunmuştu.  Münüre Tunçel annesine uyku ilacı verdikten sonra eve birilerini davet ediyordu. Münüre Tuncel hakkındaki iddiaları reddetmişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER