Müge Anlı Eşinden Boşanmadan Düğün Yapan Kadından Şok Sözler: Seni Boynuzlu Boynuzlu Gezdireceğim

Müge Anlı Eşinden Boşanmadan Düğün Yapan Kadından Şok Sözler: Seni Boynuzlu Boynuzlu Gezdireceğim Müge Anlı Cengiz Altunoğlu olayı Türkiye'nin gündeminde

Müge Anlı Eşinden Boşanmadan Düğün Yapan Kadından Şok Sözler: Seni Boynuzlu Boynuzlu Gezdireceğim

Müge Anlı Eşinden Boşanmadan Düğün Yapan Kadından Şok Sözler: Seni Boynuzlu Boynuzlu Gezdireceğim Müge Anlı Cengiz Altunoğlu olayı Türkiye'nin gündeminde.. Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı programında skandal bir olay meydana geldi. 29 yaşındaki Cengiz Altunoğlu boşanma davasının olduğu gün ortadan kayboldu. Endişeye kapılan gözü yaşlı anne Hacer Altunoğlu, Müge Anlı’nın kapısını çaldı.

 Kayıp başvurusu sonrası ise ortaya şok gerçek çıktı. Ekranların sevilen programı Müge Anlı'da meydana gelen olay tepki çekti. Cengiz Altunoğlu’nun henüz eşi olan Derya Altunoğlu’nun başka bir erkekle boşanmadan düğün yaptığı ortaya çıkması herkese büyük şok yaşattı. Cengiz’in karısı ile birlikte olan adamla olan Whatsapp mesajları ortaya çıkması da olay oldu. Bununla beraber boşanma davası olduğu gün evden çıktığını sonra bir daha geri dönmeyen Cengiz Altunoğlu hakkında da da gerçek ortaya çıktı.

10 Mart'ta Tokat'da kaybolan Cengiz Altunoğlu İstanbul'a görüldü. Cengiz Altunoğlu’nun eski eşine ve ailesine öfkeli olduğunu söylendi. Ayrıca buraya kafa dinlemeye geldiğini belirten Cengiz Altunoğlu, annesinin canlı yayına çıkacağını bilmediğini de söyledi.  Söylenene göre eşi ile 17 yaşında kaçarak evlenen Cengiz Altunoğlu kayınvalidesi tarafından istenmediğini söyledi. Cengiz Altunoğlu, eşine annesinin "Sen dön seni Cavit isimli biriyle evlendireceğim" dediği karısının ise nikahlı olup evlenemeyeceğini söylemesi üzerine her gün aradığını belirtti. İddiaya göre baldızı da karşı tarafın tarafını tuttu. Onu kandırdığını belirtti. Cengiz Altunoğlu, eşinin evli olmalarına rağmen başka biri ile birlikte olduğunu söyleyerek herkesi şok etti.

Cengiz Altunoğlu, eşi Derya’nın ona, "seni boynuzlu boynuzlu gezdireceğim" şeklinde mesajlar atıp konuşmalar yaptığını canlı yayında açıkladı. Ayrıca sevgilisi ile olan görüşmelerini attığını da söyledi. Eşinin anlaşmalı boşanırlarsa kendisine 15 bin lira vereceğini de de söyleyen Altunoğlu herkesi şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER