Müge Anlı Dolandırıcı Enişte Kadın Çıktı Müge Anlı'da Akılalmaz Olay

Müge Anlı Dolandırıcı Enişte Kadın Çıktı Müge Anlı'da Akılalmaz Olay Müge Anlı'da Enişte dediği Kadın Çıktı

Müge Anlı Dolandırıcı Enişte Kadın Çıktı Müge Anlı'da Akılalmaz Olay

Müge Anlı Dolandırıcı Enişte Kadın Çıktı Müge Anlı'da Akılalmaz Olay Müge Anlı'da Enişte dediği Kadın Çıktı. ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı'daakıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 31 yaşındaki Emre Korkmaz, Canan Hanım tarafından evlilik vaadiyle dolandırıldığını iddia ederek Müge Anlı'ya başvurmuştu. Bugün Müge Anlı'da yaşanan son dakika gelişmesi izleyenlere şok yaşattı. Canan Hanımın eniştesi olduğu iddia edilen Ümit, kadın çıktı.

Canlı yayına gelen ihbar pes dedirtti. "Ümit benim annemin halasının kızı" sözleri olay oldu. Evlilik vaadiyle insan kandıran Ümit Suna olarak bilinen ve Canan adındaki kadına gelen ihbarlar çok şaşırttı. Canan tarafından "Enişte" olarak tanıtılan Ümit Suna kadın çıktı. Türkiye'yi şok eden olayda canlı yayında gelen ihbarlar şaşkınlık yarattı.  "Hem devletin dediğini yapmıyorsunuz hem de yardım istiyorsunuz." dedi.

Önceki gün canlı yayına bağlanan Ümit ise "Özel durumumdan dolayı çocuk sahibi olamıyorum" demişti. dolandırıcılık iddiasıyla adı geçen Ümit Suna'nın kadın olduğu ve Canan Hanım ile birlikte sahte evlilik yaptığı Türkiye gündemine oturdu. Canan'ın eşi olmadığını söyleyen Ümit Bey "Ben aile büyüyüğüm. Nikah kıymak istediğimde Emre'nin annesi karşı çıktı. 'Senden boşanırsa nafaka ister' diyerek istemedi. Daha sonra Emre'nin ailesi istemeye başladı, bu kez de Canan istemedi" açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER