Müge Anlı'dan Set Çalışanlarına Tepki Müge Anlı Kendisini Uyarmayan Çalışanları Azarladı

Müge Anlı'dan Set Çalışanlarına Tepki Müge Anlı Kendisini Uyarmayan Çalışanları Azarladı Müge Anlı İkranur Olayını Anlatırken yanlış bir ifade kullandı set çalışanlarına kızdı

Müge Anlı'dan Set Çalışanlarına Tepki Müge Anlı Kendisini Uyarmayan Çalışanları Azarladı

Müge Anlı'dan Set Çalışanlarına Tepki Müge Anlı Kendisini Uyarmayan Çalışanları Azarladı Müge Anlı İkranur Olayını Anlatırken yanlış bir ifade kullandı set çalışanlarına kızdı. Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'de sunucu Müge Anlı çok gerildi. 14 yaşındaki amcası tarafından öldürülen 7 yaşındaki küçük İkranur'un olayını araştıran Müge Anlı, canlı yayında set çalışanlarını azarladı.

Katil zanlısı amcanın canlı yayında adını birçok kez yanlış söyleyen sunucu Müge Anlı, kendisini uyarmayan set çalışanlarına tepki gösterdi. Sunucu Müge Anlı "Hem bilmiyorsunuz hem de yazmıyorsunuz" şeklinde tepki gösterdi. ATV ekranlarında gündüz kuşağı programlarından olan Müge Anlı, geçtiğimiz sene kaybolduktan sonra evinin yakınındaki derede ölü bulunan küçük İkranur'un ölümünü büyük bir titizlikle araştırmaya başladı. İkranur'u öldüren 14 yaşındaki amca Sinan'ın adını sürekli yanlış söyleyen Müge Anlı, canlı yayında çalışanlara öfkelendi.

Müge Anlı "Ben dediğimde niye her dediğime 'he' diyorsunuz. Siz kendiniz de bilmiyorsunuz, yazmıyorsun da. Sanki ben bütün sülalenin ismini öğreneceğim" ifadelerine yer verdi. Ünlü sunucu bu çıkışı izleyenleri de şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER