Müge Anlı'da Stüdyoda Gergin Anlar Şüpheli Gelin Eşine Tekme Attı

Müge Anlı'da Stüdyoda Gergin Anlar Tekmeler Atıldı Müge Anlı ile Tatlı Sert'de küçük gelin kocasının anlattıklarını sinirlendi ve eşine uçan tekme attı. Mehmet Arslan olayı..

Müge Anlı'da Stüdyoda Gergin Anlar Şüpheli Gelin Eşine Tekme Attı

Müge Anlı'da Stüdyoda Gergin Anlar Tekmeler Atıldı Müge Anlı ile Tatlı Sert'de küçük gelin kocasının anlattıklarını sinirlendi ve eşine uçan tekme attı. Mehmet Arslan olayı.. Atv ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'de küçük gelin kocasının anlattıklarına dayanamadı. Mehmet Arslan'a uçan tekme attı.

9 tane çocuğu 25 torunu olan 88 yaşındaki Fadime Arslan’ın şüpheli ölümü, Müge Anlı’da araştırılmaya devam ediliyor. Tanıklar ve şüpheliler tek tek dinlenirken stüdyoda gergin anlar yaşandı. Vefatından birkaç hafta sonra çıkan görüntülerde yaşlı kadının aynı adı taşıyan gelini tarafından şiddet görmesi “cinayet” şüphelerine neden olarak Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı.

Fadime Arslan’ın çocukları ve torunları Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Fadime Arslan’ın ölümünün ardından torunun eşi tarafından çeşitli tarihlerde çekildiği saptanan görüntüler ise ortalığı karıştırmıştı. Yaşlı kadının gelini tarafından defalarca dövüldüğünün görüldüğü görüntülerde Fadime Arslan'ı yıkayan kadının vücudundaki morlukları görüp bunlardan şüphelendiğini de açıkladı. Olayı gördüğünü söyleyen diğer gelin Fidan da kendisinin de şiddet gördüğünü belirtti. 2 yıldır evin gelini olduğunu söyleyen Fidan Arslan, çocuğuyla tehdit edildiğini, kendisini ispat etmek için görüntülerini çektiğini açıkladı.

Ayrıca Fadime Arslan cinayetini itiraf eden Küçük gelin Fidan Arslan’ın eşi Mehmet Arslan da dikkat çekici iddia ile ortalığı karıştırmıştı "Fidan beni yengelerime eş tutuyordu, birlikte olduğumu düşünüyordu" deyince eşi sinirlendi ve kocasına uçan tekme attı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER