Müge Anlı'da Muammer Cambaz Olayı Şok Yarattı: Senin Yerine Düdüklü Tencere Almışım

Müge Anlı'da Muammer Cambaz Olayı Şok Yarattı: Senin Yerine Düdüklü Tencere Almışım Kendisinden 15 yaş büyük bir kadınla kaçan Muammer Cambaz'dan Skandal Sözler

Müge Anlı'da Muammer Cambaz Olayı Şok Yarattı: Senin Yerine Düdüklü Tencere Almışım

Müge Anlı'da Muammer Cambaz Olayı Şok Yarattı: Senin Yerine Düdüklü Tencere Almışım Kendisinden 15 yaş büyük bir kadınla kaçan Muammer Cambaz'dan Skandal Sözler. Karısını bırakarak kendisinden 15 yaş büyük kadınla kaçan Muammer Cambaz, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayınında söyledikleri ile şaşkınlık yarattı.

Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı'da bu hafta Davut Kıranlı ve eşi Sevgi Kıranlı olayı araştırıldı. 49 yaşındaki 5 çocuk annesi ve 4 torun sahibi Sevgi Kıranlı, 3 ay önce kendisinden 15 yaş küçük olan 3 çocuk babası Muammer Cambaz ile kaçmıştı. Muammer Cambaz ise iddiaların ardından yaptığı açıklama ileşaşırttı. Bugün canlı yayında söylediği sözlerle olay olan Muammer Cambaz'ı eşi için söyledikleri ile herkesi sinirlendirdi.

Eşi Semiha Cambaz'ın karşısına gelen Muammer Cambaz programa Sevgi Kıranlı ile katılması da olay oldu. Semiha Cambaz'ın "Sen ahlaksız bir adamsın" sözlerine verdiği cevapla herkesi deliye döndürdü. "Ben 17 yıl önce seni almamışım. Ben bir düdüklü tencere almışım böyle konuşsun diye. Ben Sevgi'yi eşim olarak yanıma aldım. Ben 5 yıldır işkence çekiyorum. Senin bende hakkın varsa bana haram olsun" açıklamalarına yer verdi.

Semiha Cambaz ise Sevgi Kıranlı'yı görünce sinir krizi geçirmişti. "Benim 8 yaşındaki hasta çocuğumu babasız bıraktın" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER