Müge Anlı'da Aylardır Kayıp Olan Zeynep Güngör'den Kötü Haber Genç Kadının Öldürüldüğü Ortaya Çıktı

Müge Anlı'da Aylardır Kayıp Olan Zeynep Güngör'den Kötü Haber Genç Kadının Öldürüldüğü Ortaya Çıktı Müge Anlı'da Korkunç Gerçek Ortaya Çıktı

Müge Anlı'da Aylardır Kayıp Olan Zeynep Güngör'den Kötü Haber Genç Kadının Öldürüldüğü Ortaya Çıktı

Müge Anlı'da Aylardır Kayıp Olan Zeynep Güngör'den Kötü Haber Genç Kadının Öldürüldüğü Ortaya Çıktı Müge Anlı'da Korkunç Gerçek Ortaya Çıktı. Geçen sene ortadan kaybolan 4 çocuk annesi Zeynep Güngör'ün ailesi Müge Anlı programına katılmıştı. Evlatlarında iyi bir haber bekleyen aile aldıkları ölüm haberi ile kahroldu. İstanbul'da 2019 yılının Eylül ayında esrarengiz bir şekilde kaybolan Zeynep Güngör'ün ayrılmasının ardından aile Müge Anlı'ya başvurdu.

Müge Anlı'nın stüdyosunda ağırladığı kayıp kadının kız kardeşleri "Zeynep'in E. adında bir sevgilisi vardı. Kaybolduğu gün onunla görüşmüştü. Kardeşimizi öldürdüğünü düşünüyoruz" demişti.  Müge Anlı, Zeynep Güngör'ün kaybolmadan 10 gün önce de sevgilisi E. tarafından öldüresiye dövüldüğü bilgisini elde etti.

Kayıp Zeynep Güngör'ün defalarca bıçaklanıp öldürüldükten sonra Jandarma bölgesine atıldığı ortaya çıktı. Zeynep Güngör'ün katilleri hala aranmaya devam ediyor. Yayın öncesi haberi alan Zeynep Güngör'ün ailesi cinayetin detaylarını dinlerken gözyaşlarını tutamadılar. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER